totaal


Klasse: Valk
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Team Maarten en Jur Avocette Valk 48 1 12 (dns) 7 3 1 4 2 2 8 8
2 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 57 2 dns (dns) 2 1 2 2 5 7 3 9
3 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 107 6 dns (dns) 4 8 10 8 12 14 15 6
4 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 108 5 5 dns 1 raf 6 11 4 dns (dns) 4
5 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 110 3 dns (dns) 5 9 15 6 9 10 14 15
6 Arjan Stoffels - valk 112 dns dns dns dns (dns) 8 3 1 1 2 1
7 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 114 dns 2 dns 3 dns 5 dns (dns) 4 1 3
8 Jur Gaarlandt Jellah Valk 117 dns 1 dns dnf dns 4 1 (dns) 8 5 2
9 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 117 dns dns dns (dns) 11 7 7 3 3 7 7
10 John de Vries Glitne Valk 119 dns 4 dns 9 2 14 13 (ocs) 9 9 11
11 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 130 dns dns dns (dns) 6 12 5 8 12 10 5
12 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 135 4 6 dns 6 dns 13 16 dns 6 12 (dns)
13 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 138 dns dns dns 12 4 11 9 6 11 13 (dns)
14 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 138 8 8 dns 13 10 9 12 dns (dns) 17 13
15 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 139 7 7 dns 8 7 16 dns dns (dns) 6 16
16 Peter van Riet Coppelstock Valk 153 dns 10 dns dns 13 ocs 15 (dns) 5 4 10
17 Team Sillen Bloasmeziek Valk 153 9 14 dns 11 12 18 18 10 13 dns (dns)
18 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 163 dns 3 dns 10 5 dns 10 dns 15 dns (dns)
19 R. Freke Quo Vadis Valk 187 dns 9 dns dns dsq dns dns 11 (dns) 11 12
20 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 195 dns 11 dns dns dns 19 14 7 dns dnf (dns)
21 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 208 dns 13 dns dns dns 3 dns dns dns dns (dns)
22 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 208 dns dns dns dns dns 17 17 dnf (dns) 16 14
23 John Hoogenboom Urbanus Valk 240 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: Laser
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 23 1 2 (dns) 3 2 3 5 1 2 3 1
2 Ted Duijvestijn Finn 30 2 1 dns 2 (dns) 2 3 3 1 1 2
3 Leo Hartman Marianne Finn 33 4 dns (dns) 1 1 1 1 4 3 2 3
4 Maaike Boele - Laser radiaal 76 5 4 dns 4 3 4 dns dnf 4 dns (dns)
5 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 81 dns 3 dns dns 4 5 6 dns 5 6 (dns)
6 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 103 3 dns dns dns dns dns 4 5 dns dns (dns)
7 Joost Houweling Finn 108 dns dns dns dns dns dns 2 2 dns dns (dns)
8 Rolf Mallee Blauw Laser 121 dns dns dns dns dns dns dns dns dns 4 (dns)
9 Henk Langedoen Obelix O-Jol 122 dns 5 dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
9 Koos de Haas Finn 122 dns dns dns dns dns dns dns dns ocs 5 (dns)
11 Marc van Itallie Laser 130 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
11 Richard Juffermans Witte Speer Laser 130 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: A Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 43 1 dns (dns) 2 2 6 4 1 1 2 1
2 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 50 3 1 (dns) 6 7 8 6 4 3 5 7
3 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 56 2 4 dns 8 3 5 2 (dns) 2 4 3
4 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 64 10 3 dns 3 4 4 5 3 6 3 (dns)
5 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 64 8 7 (dns) 4 5 7 8 6 7 6 6
6 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 80 5 dns (dns) 7 6 9 7 8 4 7 4
7 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 103 dns dns dns 5 1 1 1 2 dns 1 (dns)
8 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 120 6 dns (dns) 9 9 12 17 9 8 16 11
9 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 132 4 6 dns 10 12 11 10 dns 10 dnf (dns)
10 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 135 11 10 (dns) 16 11 16 16 13 15 14 13
11 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 138 9 dns dns 11 (dsq) 18 12 7 14 13 8
12 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 140 dns dns (dns) 12 10 10 11 12 13 12 14
13 Hans Dekker NED67 H boot +spi 142 7 8 dns 13 8 14 dns 11 12 dns (dns)
14 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 146 14 dns dns (dns) 13 17 14 10 11 11 10
15 Pieter Huurman Volante Draak no spi 147 dns dns dns 14 dns 13 9 5 9 (dns) 5
16 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 152 13 9 dns 15 dsq 15 13 dns (dns) 9 9
17 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 156 dns dns dns dns dns 2 3 dns 5 8 (dns)
18 Philip de koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 167 dns dns dns 1 dsq 3 dns dns dns (dns) 2
19 Bart Oostdam Balder Pion no spi 170 15 dns dns 17 (dsq) 20 15 14 16 15 12
20 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 176 12 2 dns 19 dns 19 dns dns (dns) 17 15
21 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 192 dns 5 dns dns dns dns dns dns (dns) 10 16
22 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 230 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: Open Boten
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 20 1 1 (dns) 1 2 3 2 2 2 3 3
2 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 22 2 2 (dns) 2 3 1 3 1 3 1 4
3 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 54 7 3 (dns) 6 5 4 5 6 6 5 7
4 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 76 4 dns (dns) 4 7 11 7 3 4 2 2
5 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 100 3 dns dns 3 4 6 (dns) 5 5 4 6
6 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 117 dns 4 (dns) 9 6 8 10 11 19 7 11
7 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 119 6 dsq (dns) 13 9 14 12 9 8 8 8
8 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 122 dns 5 dns 12 1 2 dns 4 1 (dns) 1
9 Team Peter en Willem Efsix no spi 123 11 dsq (dns) 15 10 13 8 8 10 6 10
10 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 124 5 dsq dns (dns) 8 9 6 7 7 9 9
11 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 164 10 7 dns 10 11 dns 4 dns 13 (dns) 13
12 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 166 8 9 dns 18 dsq 17 9 (dns) 11 14 16
13 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 167 dns dsq (dns) 8 12 19 15 14 9 11 15
14 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 179 9 dns dns 19 13 16 14 15 (dns) 10 19
15 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 183 dns 8 dns 11 dsq 12 11 10 14 (dns) 21
16 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 191 13 10 dns 22 dns 22 16 (dns) 12 12 20
17 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 208 dns dns dns 5 dns 15 13 (dns) 15 15 17
18 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 238 dns 6 dns 7 dns dns 1 dns dns dns (dns)
19 Werner ten Bosch Randmeer no spi 246 12 dns dns 20 dns 18 dnf dns 18 (dns) 18
20 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 249 dns dsq dns 16 dns dns dns 12 17 (dns) 12
21 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 257 dns dns dns 24 dns 20 18 13 dns (dns) 22
22 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 268 dns dns dns dns dns 7 dns dns dns (dns) 5
23 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 273 dns dns dns dns dns 21 17 dns 20 (dns) 23
24 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 274 dns dns dns 21 dns dns dns dns 16 13 (dns)
25 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 275 dns dns dns 14 dns 5 dns dns dns dns (dns)
26 Reinout van Gelder Poeki G2 287 dns dns dns dns dns 10 dns dns 21 dns (dns)
27 Blauwe Schuit Halve Maen polyvalk no spi 287 dns dns dns 17 dsq dns dns dns dns (dns) 14
28 Peterr Paul Harteveld Flytour no spi 293 14 dsq dns 23 dns dns dns dns dns dns (dns)
29 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 304 dns dns dns dns dns dns dns dns dns 16 (dns)
30 Jent Zijlstra Wiedeweerga Star 320 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
30 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 320 dns dsq dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: Yngling
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 23 1 2 dns (dns) 2 1 3 1 1 2 1
2 Kit Kattenberg Yngling +spi 31 2 1 dns 1 1 3 1 dns 3 1 (dns)
3 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 56 dns 3 dns 2 dns dns 2 2 2 dns (dns)
4 Jikke de Jong Yngling +spi 62 dns dns dns dns 3 4 4 3 dns 3 (dns)
5 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 78 dns 4 dns dns 5 6 dns dns dnf dns (dnf)
6 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 81 dns dns dns dns dsq 7 dns dns dns (dns) 2
7 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 81 dns dns dns dns 4 5 dns dns dns dns (dns)
8 ? Yngling +spi 83 dns dns dns dns dns 2 dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: B Kajuit
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 10 1 1 (dns) 1 1 1 1 1 1 1 1
2 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 26 3 2 (dns) 3 2 3 3 2 4 2 2
2 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 26 2 3 (dns) 2 3 2 2 3 2 4 3
4 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 106 dns dns dns 5 (dns) 10 6 7 9 3 9
5 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 111 5 dns dns 9 dns 7 (dns) 9 11 5 8
6 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 112 dns 7 dns 6 dns 5 dns 5 8 (dns) 5
7 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 116 dns dns dns dns 4 6 dns 4 3 (dns) 4
8 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 118 6 dns dns 7 5 9 5 dns 10 dns (dns)
9 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 120 dns dns dns 11 7 13 (dnf) 6 12 8 6
10 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 129 7 6 dns dns dsq 8 dns dns 7 6 (dns)
11 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 130 dns 4 dns 4 dns 4 4 dns dns dns (dns)
12 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 130 4 dns dns 8 6 11 dns dns 6 dns (dns)
13 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 143 dns dns dns dns dns dns 7 8 (dns) 7 7
14 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 156 dns dns dns dns dns dnf (dns) 10 13 9 10
15 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 160 dns 5 dns 10 dns 12 dns dns dns dns (dns)
16 Pim van de Brink Kolibri 6.5 Kolibri 6.5 +spi 176 dns dns dns dns dns dns dns dns 5 dns (dns)
17 Joan van Rijswijk en Mylene Yntema Tortola ten Dehler Delante 80 AK no spi 182 dns dns dns dns dns dns dns 11 dns dns (dns)
18 Jos Kraan Second Chance Compromis 720 no spi 190 dns dns dns dns dns dns dns dns dns dns (dns)
 
Klasse: Marieholm
Plaats Schipper Boot Kenmerk Punten 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 26 2 2 (dns) 2 1 2 3 2 2 4 6
2 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 28 3 3 (dns) 5 4 3 1 3 1 2 3
3 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 33 4 1 dns 1 dsq 1 2 1 (dns) 1 2
4 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 48 1 4 dns 3 2 dns dns 4 (dns) 3 1
5 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 52 5 5 dns 4 3 4 4 5 (dns) 5 7
6 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 59 6 6 dns 6 5 5 5 6 (dns) 6 4
7 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 79 7 7 dns 7 dns dns 6 dns (dns) 7 5
8 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 87 dns dns dns dns dns dns 7 7 3 dns (dns)
9 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm IF-E +spi 88 dns dns dns dns dns dns 8 (dns) 4 8 8

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy