Uitslag 1 aug


OCS met 3% tijdstraf: 807 Lattja Marieholm


Klasse: Valk     Starttijd: 1-8-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:43:43 01:16:26
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 2   20:44:52 01:17:32
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 3   20:45:06 01:17:46
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:46:01 01:18:40
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 5   20:46:52 01:19:29
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 6   20:48:22 01:20:56
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 7   20:48:55 01:21:28
811 Arjan Stoffels - valk 103 8   20:49:01 01:21:34
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 9   20:49:57 01:22:29
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 10   20:50:08 01:22:40
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:50:56 01:23:26
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 12   20:52:32 01:24:59
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   20:52:41 01:25:07
 
Klasse: Laser     Starttijd: 1-8-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:57:07 01:21:25
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 2   21:06:12 01:29:55
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 1-8-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:44:35 01:11:00
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 2   20:56:41 01:20:29
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:46:43 01:20:35
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:55:58 01:23:02
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 5   20:59:07 01:26:16
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 91,7 6   20:56:36 01:29:00
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 7   21:12:55 01:36:29
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 8   21:09:41 01:39:40
30 . Etap 30i no spi 104 9   21:23:50 01:44:38
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 10   21:21:51 01:45:47
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 11   21:23:51 01:48:51
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 1-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:24:54 00:42:58
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 2   20:28:54 00:43:52
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 3   20:28:15 00:45:05
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   20:27:25 00:45:23
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 5   20:25:59 00:46:26
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 6   20:33:06 00:47:37
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   20:33:18 00:47:48
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 8   20:31:53 00:49:39
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 9   20:36:37 00:50:06
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 10   20:34:51 00:51:01
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 11   20:35:22 00:51:45
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 12   20:36:02 00:52:07
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   20:35:28 00:52:49
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 14   20:39:11 00:53:04
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 15   20:34:32 00:56:48
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   20:45:00 00:58:17
576 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 105,5 17   21:20:38 01:35:23
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 1-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   20:21:15 00:39:39
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:24:05 00:42:24
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 3   20:28:44 00:46:52
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 4   20:31:11 00:49:13
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 1-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   20:33:30 00:44:17
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   20:32:16 00:45:40
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 3   20:34:52 00:47:43
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 4   20:40:25 00:47:46
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 5   20:37:15 00:49:17
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 6   20:36:17 00:50:46
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 7   20:41:48 00:52:06
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 8   20:47:10 00:57:30
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 1-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:31:44 00:44:17
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:32:36 00:45:07
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   20:33:45 00:46:12
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 4   20:35:30 00:47:52
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 5 OCS3 20:35:36 00:48:15
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   20:37:42 00:49:57
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   20:39:28 00:50:25

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy