Uitslag 13 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 13-6-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:30:28 01:03:34
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:31:18 01:04:22
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:32:13 01:05:15
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   20:36:54 01:09:48
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 5   20:37:03 01:09:57
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 6   20:38:03 01:10:55
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 7   20:38:17 01:11:09
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 8   20:38:38 01:11:30
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 9   20:39:45 01:12:34
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 10   20:40:13 01:13:02
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 11   20:40:16 01:13:05
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 12   20:40:57 01:13:44
146 John de Vries Glitne Valk 103 13   20:41:02 01:13:49
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 14   20:41:15 01:14:02
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 15   20:41:23 01:14:10
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 16   20:42:36 01:15:21
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 17   20:42:59 01:15:42
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 18   20:43:28 01:16:11
 
Klasse: Laser     Starttijd: 13-6-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:41:10 01:08:26
6 Joost Houweling Finn 104 2   20:41:46 01:09:00
842 Ted Duijvestijn Finn 104 3   20:42:06 01:09:19
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 4   20:44:17 01:09:25
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 5   20:44:19 01:09:27
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   21:00:20 01:24:26
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 13-6-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 1   20:47:34 01:14:26
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:50:27 01:16:59
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:52:32 01:18:43
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:46:44 01:20:35
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 5   20:45:29 01:23:02
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 6   21:00:52 01:24:36
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:49:40 01:25:20
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 8   21:03:55 01:27:36
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 9   21:11:03 01:36:03
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:58:46 01:36:50
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 11   21:12:30 01:37:18
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 12   21:13:40 01:37:41
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 13   21:06:01 01:37:52
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 14   21:11:18 01:38:16
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 15   21:10:29 01:40:30
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 16   21:10:30 01:41:23
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 25 DSQ    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 13-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 96 1   20:49:41 01:12:35
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   21:04:50 01:21:11
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   21:05:12 01:21:32
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 4   21:11:36 01:27:39
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   21:11:55 01:27:57
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 6   21:20:18 01:29:57
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 7   21:22:46 01:32:10
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 8   21:19:16 01:32:46
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 9   21:17:31 01:32:52
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 10   21:25:03 01:34:13
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 11   21:13:14 01:37:07
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 12   21:31:13 01:38:25
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 13   21:39:39 01:39:42
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 14   21:34:06 01:42:20
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 15   21:34:42 01:42:52
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 16   21:33:39 01:46:13
576 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 105,5 17   21:44:46 01:58:16
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 18   21:52:12 01:58:34
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 33 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 13-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   20:52:12 01:09:26
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:54:42 01:11:50
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:56:31 01:13:34
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 4   21:02:34 01:19:23
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 13-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:15:06 01:23:25
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   21:13:15 01:25:16
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:18:37 01:25:29
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 4   21:24:56 01:32:06
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 5   21:35:06 01:41:00
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 6   21:28:12 01:42:11
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   21:46:39 01:44:52
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 17 DNF    
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 13-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 1   21:09:42 01:20:17
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2   21:10:26 01:20:59
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   21:14:35 01:24:54
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   21:23:00 01:32:54
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 5   21:27:46 01:35:09
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 6   21:32:01 01:39:05
1438 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 105,5 7   21:32:42 01:42:05
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm IF-E +spi 108,5 8   21:43:15 01:48:59

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy