Uitslag 15 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 15-8-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:26:05 00:59:18
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 2   20:26:17 00:59:29
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:26:32 00:59:45
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 4   20:26:39 00:59:51
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 5   20:26:54 01:00:06
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 6   20:27:27 01:00:38
1 John de Vries Glitne Valk 103 7   20:27:36 01:00:47
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 8   20:27:46 01:00:56
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 9   20:29:06 01:02:14
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 10   20:29:31 01:02:38
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 11   20:30:40 01:03:46
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   20:34:09 01:07:08
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   20:34:09 01:07:09
 
Klasse: Laser     Starttijd: 15-8-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
37 Koos de Haas Finn 104 1   20:33:35 01:01:08
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 2   20:36:53 01:02:30
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 3   20:44:29 01:07:43
202546 Laser radial 110 4   20:46:06 01:07:56
5816 seahopper 107 5   21:03:52 01:27:43
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 15-8-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:33:35 00:59:47
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:37:42 01:03:39
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 3   20:38:01 01:04:38
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 4   20:39:09 01:05:47
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 5   20:35:48 01:08:18
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 6   20:42:18 01:08:41
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:35:19 01:08:56
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 8   20:45:20 01:10:20
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 9   20:47:01 01:10:57
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 10   20:44:26 01:13:42
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   20:43:38 01:13:48
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 12   20:39:19 01:15:46
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 13   20:51:58 01:16:12
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 14   20:48:50 01:17:43
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 15   20:41:16 01:19:50
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 15-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 96 1   20:35:45 00:58:04
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:46:21 01:03:29
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 3   20:49:19 01:04:47
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   20:48:04 01:05:08
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 5   20:54:25 01:06:45
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   20:56:34 01:08:40
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 7   20:52:04 01:08:58
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 8   20:55:30 01:10:33
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:00:19 01:12:02
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 10   20:51:14 01:14:12
34 Reinout van Gelder Poeki G2 99 11   20:53:43 01:14:28
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 12   21:05:52 01:15:59
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 13   20:43:28 01:16:29
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   21:00:47 01:16:57
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 15   21:07:35 01:21:29
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 16   21:18:07 01:21:46
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 17   21:12:36 01:23:03
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 18   21:17:00 01:27:00
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 15-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:44:18 01:01:50
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 2   20:45:47 01:03:15
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 3   20:46:21 01:03:47
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 15-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   21:06:09 01:14:07
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 2   21:08:39 01:18:46
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 3   21:11:08 01:19:23
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 4   21:19:19 01:21:19
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 5   21:20:37 01:21:23
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 6   21:11:41 01:22:57
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 7   21:16:55 01:24:19
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 8   21:31:55 01:32:10
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 15-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:56:06 01:07:24
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 2   20:58:17 01:09:28
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 3   21:10:54 01:19:32
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   21:09:21 01:19:57

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy