Uitslag 16 aug


 

Klasse: Valk     Starttijd: 16-8-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:39:44 01:12:33
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:45:11 01:17:51
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:45:44 01:18:22
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:48:00 01:20:34
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:52:17 01:24:44
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 6   20:53:01 01:25:27
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 7   20:53:42 01:26:07
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 8   20:59:23 01:31:38
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 9   21:00:35 01:32:47
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 10   21:03:12 01:35:20
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   21:04:49 01:36:54
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 12   21:05:40 01:37:44
 
Klasse: Laser     Starttijd: 16-8-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:57:07 01:23:45
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   21:02:52 01:26:47
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 3   21:02:53 01:26:48
120590 Rens Jesse Master Chief Laser 107 4   21:08:50 01:32:22
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 5   21:29:00 01:51:12
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 16-8-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 1   20:43:20 01:20:29
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   21:11:36 01:38:05
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   21:03:49 01:39:48
7765 Martin Meester ForeX X-99 +spi 86,5 4   21:03:06 01:41:51
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 5   21:14:41 01:42:14
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 6   21:11:01 01:44:36
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   21:08:01 01:46:18
160 Erik ten Kley Oranje Draak +spi 98 8   21:27:00 01:54:17
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 9   21:26:48 01:54:40
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 10   21:32:00 02:00:00
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 11   21:15:36 02:01:13
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 12   21:35:00 02:02:26
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 13   21:31:00 02:05:40
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 14   21:26:43 02:09:09
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 16-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 1   21:36:00 01:44:02
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 2   21:25:45 01:46:49
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   21:33:00 01:48:08
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 4   21:41:00 01:48:31
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   21:42:00 01:49:25
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 6   21:37:00 01:51:57
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 7   21:40:00 01:52:08
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 8   21:46:00 01:53:00
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 9   21:47:00 01:53:54
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 10   21:49:00 01:54:09
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 11   21:51:00 01:54:24
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 12   21:45:00 01:59:02
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 13   21:28:00 02:10:07
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 16-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   21:30:00 01:45:46
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   21:34:00 01:49:36
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 16-8-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:38:00 01:47:06
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:43:00 01:47:45
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 3   21:39:00 01:48:03
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   21:40:00 01:49:00
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 5   21:44:00 01:54:58
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   21:48:00 01:56:35
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 7   21:50:00 01:59:02

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy