Uitslag 18 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 18-7-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:39:46 01:12:35
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:40:43 01:13:30
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 3   20:42:14 01:14:59
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:42:20 01:15:04
811 Arjan Stoffels - valk 103 5   20:42:42 01:15:26
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 6   20:43:01 01:15:44
146 John de Vries Glitne Valk 103 7   20:43:29 01:16:11
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 8   20:43:37 01:16:19
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 9   20:45:28 01:18:07
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 10   20:45:49 01:18:27
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:45:51 01:18:29
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 12   20:46:37 01:19:14
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 13   20:47:11 01:19:47
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 14   20:47:29 01:20:04
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 15   20:47:53 01:20:28
 
Klasse: Laser     Starttijd: 18-7-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 1   20:56:17 01:20:38
37 Koos de Haas Finn 104 2   20:54:36 01:21:20
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 18-7-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 1   20:45:12 01:18:52
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:53:36 01:19:47
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 3   20:54:10 01:21:11
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 4   20:44:17 01:21:36
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 5   20:57:20 01:24:26
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 6   21:09:24 01:33:00
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 7   21:10:05 01:34:53
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 8   21:11:34 01:35:36
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:58:19 01:36:19
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 10   21:09:58 01:39:57
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 11   21:13:22 01:40:22
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 12   21:14:36 01:41:37
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 18-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   21:03:34 01:19:58
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 2   20:49:04 01:23:12
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 3   21:08:45 01:24:55
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   21:14:55 01:25:07
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   21:10:53 01:26:58
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   21:17:14 01:27:12
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:17:57 01:27:50
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 8   21:13:17 01:29:15
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 9   21:15:41 01:29:25
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 10   21:19:06 01:32:37
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 11   21:26:40 01:34:23
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 12   21:34:06 01:35:05
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   21:21:15 01:36:25
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 14   21:33:04 01:41:24
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 15   21:31:16 01:43:30
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   21:41:27 01:48:55
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 18-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   20:54:37 01:11:44
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   21:05:38 01:22:20
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 3   21:05:52 01:22:33
336 ? Yngling +spi 104 4   21:11:28 01:27:56
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 5   21:12:13 01:28:40
90 ? ? Yngling +spi 104 6   21:12:49 01:29:14
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 7   21:12:57 01:29:22
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 18-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   21:17:13 01:24:12
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 2   21:16:42 01:24:54
7 Tirion 103,5 3   21:13:49 01:25:48
2 Tirion 103,5 4   21:14:23 01:26:21
5 Tirion 103,5 5   21:14:47 01:26:44
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 6   21:18:13 01:30:03
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 7   21:22:53 01:32:20
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 8   21:25:40 01:34:47
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 9   21:28:58 01:35:22
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 10   21:39:31 01:37:27
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 11   21:57:42 02:01:17
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 18-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:10:36 01:21:08
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:13:35 01:23:57
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:13:40 01:24:02
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 4   21:17:30 01:27:40
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 5   21:20:47 01:28:41
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   21:21:41 01:29:31
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   21:21:49 01:31:46

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy