Uitslag 2 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 2-8-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   21:00:11 01:32:25
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 2   21:01:39 01:33:50
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 3   21:02:08 01:34:18
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 4   21:02:21 01:34:31
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 5   21:03:23 01:35:31
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 6   21:03:28 01:35:35
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 7   21:04:02 01:36:09
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 8   21:04:40 01:36:46
 
Klasse: Laser     Starttijd: 2-8-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
146589 Jork Aten Nic-ster Laser 107 1   20:24:53 00:51:18
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 2-8-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 1   20:49:37 01:16:09
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:52:01 01:18:11
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 3   20:53:52 01:20:53
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 4   20:45:48 01:21:51
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:50:47 01:22:33
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 6   20:58:53 01:23:43
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 7   20:50:16 01:24:34
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:49:35 01:25:14
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 9   21:01:16 01:30:49
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 10   21:10:13 01:36:40
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 2-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 1   20:37:04 00:51:11
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 2   20:37:51 00:51:53
455 Michiel Sluijters - Flytour no spi 114,5 3   20:43:00 00:55:02
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   20:38:11 00:55:41
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 5   20:43:05 00:56:35
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 6   20:45:22 00:57:51
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 7   20:41:28 00:58:32
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 8   20:54:28 01:06:47
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 9   20:55:35 01:07:47
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 2-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:30:28 00:48:32
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:31:19 00:49:21
308 ? ? Yngling +spi 104 3   20:33:35 00:51:31
358 Sophie&friends Yngling +spi 104 4   20:47:11 01:04:35
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 2-8-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:40:49 00:52:54
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 2   20:41:56 00:53:58
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 3   20:42:21 00:54:00
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 4   20:46:41 00:56:35
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 5   20:44:14 00:57:14
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 6   20:47:47 00:57:52
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   20:46:06 00:57:55
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 8   20:49:54 00:59:16

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy