Uitslag 20 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 20-6-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Arjan Stoffels - valk 103 1   20:36:48 01:09:43
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:37:37 01:10:30
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 3   20:37:57 01:10:50
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 4   20:38:26 01:11:18
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 5   20:38:44 01:11:35
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 6   20:38:53 01:11:44
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 7   20:39:43 01:12:33
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 8   20:40:02 01:12:51
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 9   20:40:54 01:13:41
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 10   20:40:56 01:13:43
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 11   20:41:16 01:14:02
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   20:41:35 01:14:21
146 John de Vries Glitne Valk 103 24 OCS    
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 24 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 20-6-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:45:15 01:10:19
6 Joost Houweling Finn 104 2   20:43:59 01:11:08
842 Ted Duijvestijn Finn 104 3   20:45:26 01:12:32
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:45:42 01:12:47
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 5   20:48:57 01:13:48
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 11 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 20-6-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:49:58 01:16:06
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 2   20:51:29 01:18:02
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:46:22 01:20:12
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 4   20:45:49 01:23:25
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 5   20:59:45 01:23:30
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:48:10 01:23:37
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 7   20:59:01 01:23:51
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 8   21:00:22 01:24:06
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 9   20:54:28 01:24:22
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 10   20:54:14 01:25:12
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 11   21:01:40 01:28:53
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 12   20:52:47 01:29:55
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 13   21:04:05 01:33:46
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 14   21:06:59 01:33:51
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 20-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 1   20:58:25 01:15:02
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   21:00:00 01:16:34
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 3   21:08:35 01:19:27
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 4   20:46:19 01:19:55
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 5   21:04:01 01:20:24
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   21:04:29 01:20:51
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:13:17 01:23:40
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 8   21:10:09 01:24:16
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 9   21:16:30 01:25:24
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 10   21:04:17 01:27:48
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 11   21:19:00 01:28:47
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 12   21:30:30 01:32:05
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 13   21:26:20 01:35:22
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 14   21:31:18 01:39:49
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 15   21:32:52 01:41:14
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 20-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:59:38 01:16:34
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   21:00:06 01:17:01
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 3   21:02:14 01:19:04
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 20-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:13:33 01:22:00
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:17:06 01:24:07
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 3   21:15:28 01:27:24
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 4   21:18:22 01:28:05
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 5   21:32:38 01:31:36
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 6   21:25:20 01:31:43
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 7   21:17:50 01:31:55
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 8   21:32:25 01:32:36
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 9   21:28:34 01:37:31
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 10   21:45:30 01:43:52
1101 Joan van Rijswijk en Mylene Yntema Tortola ten Dehler Delante 80 AK no spi 112,5 11   21:42:05 01:44:04
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 20-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:06:06 01:16:53
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:10:53 01:21:24
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   21:11:42 01:22:11
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   21:12:15 01:22:42
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:15:09 01:25:27
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   21:19:20 01:27:21
1438 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 105,5 7   21:18:54 01:29:00

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy