Uitslag 22aug


OCS (3% tijdstraf)

660: Kolibri 660/Albert Gordijn
11:  Jeanneau Flirt/Tom van Dijk

 

Klasse: Valk     Starttijd: 22-8-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Arjan Stoffels - valk 103 1   20:31:25 01:04:29
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:32:01 01:05:04
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:32:10 01:05:12
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 4   20:34:08 01:07:07
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 5   20:34:29 01:07:27
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 6   20:34:49 01:07:47
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 7   20:36:12 01:09:08
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 8   20:36:24 01:09:19
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 9   20:36:49 01:09:43
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:37:13 01:10:06
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 11   20:38:01 01:10:53
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 12   20:38:12 01:11:04
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 13   20:38:38 01:11:29
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 14   20:39:28 01:12:18
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 15   20:40:37 01:13:25
1 John de Vries Glitne Valk 103 16   20:40:40 01:13:28
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 17   20:42:18 01:15:02
 
Klasse: Laser     Starttijd: 22-8-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:42:24 01:09:37
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 2   20:47:23 01:12:19
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:45:52 01:12:57
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 4   21:03:24 01:27:17
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 5   21:12:15 01:32:57
202546 Laser radial 110 15 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 22-8-2018 19:34:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:43:41 01:11:07
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 2   20:38:54 01:16:26
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:42:29 01:16:57
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 4   20:49:58 01:17:31
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 5   20:51:07 01:19:05
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:47:31 01:24:01
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:48:58 01:26:40
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 8   21:02:10 01:26:52
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 9   20:59:47 01:27:58
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 91,7 10   20:56:33 01:30:01
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 11   21:06:20 01:32:09
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 12   21:04:43 01:36:18
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 13   21:11:48 01:36:50
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 14   21:12:51 01:40:53
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 15   20:58:07 01:41:21
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 16   21:10:52 01:41:58
69 Fred Breedveld Piet houten Draak +spi 100 17   21:16:08 01:42:08
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 18   21:16:31 01:42:31
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 19   21:12:12 01:45:36
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 25 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 22-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 96 1   20:54:32 01:17:38
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 2   21:05:42 01:22:00
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   21:10:45 01:26:50
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 4   21:14:23 01:28:12
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 5   21:07:44 01:28:37
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   21:21:38 01:31:09
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 7   21:22:53 01:32:16
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 8   21:23:59 01:37:10
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 9   21:26:12 01:38:47
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:24:21 01:39:23
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 11   21:27:11 01:39:42
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 12   21:40:46 01:40:38
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 13   21:39:11 01:45:28
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 14   21:23:38 01:47:57
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 15   21:40:56 01:48:28
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 16   21:41:55 01:49:21
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 22-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:59:30 01:16:27
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 2   20:59:58 01:16:53
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   21:03:42 01:20:29
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 4   21:06:59 01:23:38
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 5   21:09:29 01:26:02
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 6   21:10:32 01:27:03
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 7   21:20:35 01:36:43
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 22-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 1   21:20:49 01:32:35
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:28:07 01:34:10
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 3 OCS3 21:24:52 01:35:15
1101 Joan van Rijswijk en Mylene Yntema Tortola ten Dehler Delante 80 AK no spi 112,5 4   21:35:15 01:38:00
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 5   21:29:52 01:38:44
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 6 OCS3 21:39:58 01:40:47
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 7   21:34:48 01:41:12
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 8   21:42:39 01:41:25
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 9   21:38:21 01:43:59
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 10   21:37:38 01:47:47
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 22-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:16:18 01:26:32
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:18:06 01:28:15
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:21:29 01:31:27
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 4   21:22:47 01:32:41
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 5   21:28:34 01:35:54
1438 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 105,5 6   21:30:42 01:40:12
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   21:32:17 01:41:41
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF +spi 105,5 8   21:34:04 01:43:23

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy