Uitslag 23 mei


Klasse: Valk     Starttijd: 23-5-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 1   20:40:08 01:12:57
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:42:39 01:15:23
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:43:45 01:16:27
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:44:21 01:17:02
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 5   20:44:25 01:17:06
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 6   20:44:30 01:17:11
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 7   20:45:04 01:17:44
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 8   20:45:20 01:18:00
146 John de Vries Glitne Valk 103 9   20:45:56 01:18:34
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 10   20:46:45 01:19:22
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 11   20:47:22 01:19:58
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 12   20:47:46 01:20:22
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   20:58:20 01:30:37
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 14 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 23-5-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:49:26 01:16:23
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:53:28 01:20:15
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 3   20:56:47 01:21:06
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 4   21:08:56 01:29:57
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 23-5-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
398 Philip de koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 1   20:55:25 01:22:03
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:55:59 01:22:13
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:48:39 01:22:45
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 4   20:47:25 01:22:45
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 5   20:57:58 01:24:40
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 6 OCS3 20:45:28 01:25:29
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 7   21:04:22 01:28:02
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 8   21:01:03 01:28:16
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 9   21:01:51 01:32:12
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 10   21:07:25 01:32:25
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 11   21:08:39 01:33:28
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 12   20:56:10 01:33:50
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 13   21:07:21 01:34:43
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 14 OCS3 21:08:30 01:34:52
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 15   21:13:45 01:37:46
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 16   21:10:51 01:40:54
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 17   21:14:59 01:42:01
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 19 OCS3 20:59:15 01:44:33
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 23-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   21:07:42 01:23:55
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 2   21:08:13 01:24:25
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 3   21:08:21 01:24:33
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   21:14:18 01:24:34
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 5   21:24:33 01:27:08
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   21:11:13 01:27:17
1 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 96 7   21:04:23 01:27:54
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 8   21:19:55 01:29:36
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 9   21:20:25 01:30:04
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 10   21:14:17 01:30:13
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 11   21:08:03 01:31:43
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 12   20:57:01 01:32:47
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 13   21:25:58 01:33:46
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 14   21:13:00 01:33:56
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 15   21:20:51 01:34:15
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 16   21:33:55 01:34:55
3333333 Blauwe Schuit Halve Maen polyvalk no spi 111,5 17   21:26:56 01:35:54
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 18   21:21:40 01:36:50
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 19   21:28:25 01:37:14
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 20   21:24:40 01:37:22
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 21   21:28:24 01:40:50
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 22   21:30:42 01:43:27
4444444 Peterr Paul Harteveld Flytour no spi 114,5 23   21:40:11 01:44:57
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 24   21:38:54 01:46:38
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 23-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   21:07:16 01:23:55
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   21:11:42 01:28:10
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 23-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:16:53 01:25:04
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   21:13:44 01:25:43
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:21:50 01:28:25
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 4   21:21:56 01:29:20
6013 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 5   21:18:47 01:32:51
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 6   21:34:17 01:33:00
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 7   21:30:39 01:36:55
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 8   21:28:26 01:38:58
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 9   21:31:29 01:40:16
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   21:33:27 01:40:19
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 11   21:38:50 01:44:03
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 23-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:13:17 01:23:41
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:13:41 01:24:03
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:14:44 01:25:03
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   21:17:05 01:27:17
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 5 OCS3 21:14:53 01:27:45
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   21:24:43 01:32:20
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   21:27:01 01:34:27

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy