Uitslag 25 juli


Beste zeilers,

Bij een voordewindse finish zoals gisteravond (25 juli) staan de zeilen loodrecht op de toren. De zeilnummers zijn daardoor niet zichtbaar. Jullie kunnen de torenbemanning enorm helpen door tijdens het finishen het grootzeil aan te trekken! Met pijn en moeite is het toch gelukt om een uitslag te fabriceren.

Verder viel op dat er enkele boten uit de Kajuit A de boeien A en 1 niet gerond hebben (er is afgekort bij boei 1!). We hebben wel een vermoeden welke  boten dit zijn maar weten het niet zeker. Willen deze boten zich melden op nedjirtsdewdnovaremoz.[antispam].@gmail.com.

2 valken waren al langs boei 1 toen er afgekort werd. Deze twee boten zijn als nummer 1 en 2 in de uitslag gezet.

 

en dan nu de uitslag:

 

Klasse: Valk     Starttijd: 25-7-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Arjan Stoffels - valk 103 1   20:39:25 01:12:14
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 2   20:41:00 01:13:47
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:42:44 01:15:29
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 4   20:43:04 01:15:48
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 5   20:43:18 01:16:01
146 John de Vries Glitne Valk 103 6   20:43:25 01:16:08
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 7   20:43:25 01:16:08
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 8   20:43:51 01:16:34
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 9   20:44:20 01:17:01
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:44:29 01:17:10
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 11   20:44:59 01:17:39
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 12   20:46:19 01:18:57
 
Klasse: Laser     Starttijd: 25-7-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:44:35 01:11:42
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 2   20:44:49 01:11:56
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:44:58 01:12:05
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 4   20:47:08 01:12:05
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 5   20:51:47 01:14:21
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   20:51:12 01:15:53
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 25-7-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:42:56 01:09:19
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:46:15 01:12:20
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 3   20:47:20 01:14:12
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:45:30 01:19:13
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 5   20:50:56 01:19:55
30 . Etap 30i no spi 104 6   20:59:42 01:21:26
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 7   20:44:34 01:21:56
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 8   20:57:42 01:22:42
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 9   21:02:45 01:26:53
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 10   21:02:27 01:27:17
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 25-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:48:36 01:05:39
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 2   20:50:43 01:06:05
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 3   20:49:17 01:06:18
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 4   20:59:42 01:06:25
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 5   20:57:40 01:09:40
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 6   20:58:44 01:10:36
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 7   20:54:29 01:11:16
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   21:01:01 01:11:42
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 9   20:39:36 01:11:48
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 10   20:56:05 01:12:48
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   20:57:12 01:13:31
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 12   21:04:03 01:15:23
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 13   21:01:17 01:15:58
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 14   21:01:53 01:16:11
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   21:02:58 01:17:11
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 25-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:42:49 01:00:24
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 2   20:42:59 01:00:33
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 3   20:45:10 01:02:39
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 4   20:45:49 01:03:17
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 5   20:48:14 01:05:36
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 25-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   20:54:05 01:03:05
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 2   20:54:09 01:04:02
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 3   20:59:25 01:08:16
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 4   20:57:05 01:09:39
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 5   21:00:22 01:11:06
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 25-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:52:45 01:04:13
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 2   20:53:46 01:05:11
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 3   20:53:52 01:05:16
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   20:53:55 01:05:19
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 5   20:56:01 01:05:45
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   20:54:57 01:06:18
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   20:58:48 01:08:20

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy