Uitslag 26 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 26-7-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:27:01 01:00:12
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 2   20:27:58 01:01:08
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 3   20:29:07 01:02:15
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 4   20:30:23 01:03:29
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:32:14 01:05:16
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 6   20:32:40 01:05:42
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 7   20:34:51 01:07:49
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 8   20:36:44 01:09:39
 
Klasse: Laser     Starttijd: 26-7-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:40:19 01:07:36
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 2   20:44:42 01:09:49
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:42:58 01:10:10
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 4   20:47:50 01:12:45
124 Wouter De Rooie Kikker X4 107 5   21:06:00 01:29:43
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 26-7-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 1   20:43:44 01:10:08
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:37:36 01:10:20
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:45:30 01:11:35
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 4   20:54:28 01:18:17
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:47:01 01:18:27
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 6   20:51:46 01:18:45
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 7   20:54:03 01:19:03
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:44:27 01:19:23
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 9   20:59:27 01:24:17
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:48:22 01:24:49
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   21:00:21 01:25:21
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   20:58:46 01:28:11
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 13   21:09:16 01:35:42
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 14   21:10:15 01:37:12
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 15   21:05:50 01:38:24
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 26-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:24:17 00:42:22
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 2   20:30:30 00:45:17
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 3   20:31:15 00:45:58
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   20:28:19 00:46:14
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 5   20:32:58 00:47:30
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   20:33:40 00:48:08
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 7   20:31:28 00:50:42
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   20:38:10 00:51:28
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 9   20:32:05 00:54:15
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 10   20:40:48 00:54:32
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 11   20:34:42 00:55:16
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 12   20:46:42 00:58:15
610 Gerke Noordmans - Randmeer no spi 107,5 13   20:46:38 01:01:59
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 14   20:52:06 01:04:39
805 John Brussel polyvalk 111,5 15   21:11:08 01:21:44
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 36 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 26-7-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:23:45 00:42:04
308 ? ? Yngling +spi 104 2   20:26:50 00:45:02
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:27:17 00:45:28
358 ?? Yngling +spi 104 4   20:43:54 01:01:27
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 26-7-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:30:56 00:43:32
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:31:30 00:44:04
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 3   20:33:34 00:44:58
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:34:35 00:45:17
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 5   20:33:27 00:46:49
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 6   20:34:58 00:47:21
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   20:35:24 00:47:47
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 8   20:36:39 00:49:11
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 9   20:39:46 00:50:28
2875 Ralph Holland Spica Marieholm if no spi 108 10   20:41:13 00:52:03
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 11   20:40:50 00:52:34
2737 W. Houweling Capuccino Waarschip 725 +spi 109,6 12   20:45:27 00:55:10
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 13   20:48:16 00:58:31
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 14   20:50:20 00:59:57

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy