Uitslag 27 juni


Uitslag 27 juni 2018

OCS

Klasse L: 37 Koos de Haas 
Klasse A: 341 Michiel Noordzij  "Amazing Grace"
Klasse B: 69 Menno van Eijk "Frenzy"
Klasse B: 6103 Jaap Metzlar "Tin Tin"
Klasse Marieholm: Marcel de Jong "Sagitta"

 

Klasse: Valk     Starttijd: 27-6-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Arjan Stoffels - valk 103 1   20:35:56 01:08:52
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:36:35 01:09:30
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 3   20:36:39 01:09:33
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 4   20:37:14 01:10:07
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 5   20:37:34 01:10:27
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 6   20:37:34 01:10:27
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 7   20:37:50 01:10:42
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 8   20:37:50 01:10:42
146 John de Vries Glitne Valk 103 9   20:38:38 01:11:29
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 10   20:39:59 01:12:48
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 11   20:40:16 01:13:04
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 12   20:41:27 01:14:14
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   20:41:44 01:14:30
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 14   20:41:59 01:14:44
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 15   20:43:07 01:15:50
 
Klasse: Laser     Starttijd: 27-6-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:43:52 01:11:01
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 2   20:48:06 01:12:59
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   20:49:49 01:16:45
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 4   20:59:48 01:21:38
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 5   21:08:56 01:32:28
37 Koos de Haas Finn 104 12 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 27-6-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:49:30 01:15:38
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 2   20:49:00 01:15:54
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 3   20:40:30 01:17:09
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 4   20:54:51 01:18:40
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 5   20:52:08 01:18:42
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 6   20:45:03 01:18:43
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:44:24 01:19:19
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 8   20:50:30 01:20:08
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 9   20:57:33 01:21:20
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 10 OCS3 20:56:16 01:23:42
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   20:53:22 01:24:16
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   20:57:25 01:24:32
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 13   20:48:34 01:25:03
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 14   21:00:25 01:25:15
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 15   20:56:49 01:26:07
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 16   21:00:19 01:27:03
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 27-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 1   20:28:51 00:58:51
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:41:44 00:59:04
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:42:33 00:59:51
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   20:47:05 01:00:10
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 5   20:43:17 01:00:33
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   20:45:59 01:03:08
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   20:51:04 01:03:44
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   20:52:20 01:04:01
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 9   20:52:24 01:04:56
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 10   20:49:34 01:05:01
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   20:49:06 01:05:49
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 12   20:51:10 01:06:30
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 13   20:50:25 01:07:23
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 14   20:47:25 01:10:14
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 15   21:05:25 01:11:11
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 16   20:57:01 01:11:38
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 17   21:07:06 01:12:35
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 18   21:00:31 01:14:54
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 19   21:05:03 01:16:17
576 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 105,5 20   21:06:20 01:21:50
34 Reinout van Gelder Poeki G2 99 21   21:01:02 01:21:51
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 27-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:41:20 00:58:59
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:41:38 00:59:16
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 3   20:41:55 00:59:32
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 9 DNF    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 27-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:48:20 00:58:39
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   20:49:55 01:02:43
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 3   20:51:32 01:02:46
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:54:09 01:03:09
8789 Pim van de Brink Kolibri 6.5 Kolibri 6.5 +spi 100,5 5   20:49:23 01:04:04
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 6   20:55:30 01:07:28
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 7 OCS3 20:55:28 01:08:05
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 8   21:05:03 01:08:08
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 9 OCS3 20:55:30 01:11:53
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 10   21:05:26 01:13:47
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 11   21:10:43 01:20:43
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 12   21:15:56 01:23:07
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 13   21:27:03 01:27:58
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 27-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 1   20:48:35 01:00:16
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:49:42 01:01:19
1438 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 105,5 3 OCS3 20:53:34 01:06:57
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm IF-E +spi 108,5 4   21:05:10 01:13:53

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy