Uitslag 29 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 29-8-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 1   20:24:29 00:57:45
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 2   20:25:05 00:58:20
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 3   20:25:41 00:58:55
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 4   20:26:11 00:59:25
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 5   20:27:20 01:00:32
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 6   20:27:52 01:01:03
811 Arjan Stoffels - valk 103 7   20:27:56 01:01:06
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 8   20:28:47 01:01:55
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 9   20:29:05 01:02:13
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 10   20:31:57 01:05:00
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 11   20:34:14 01:07:13
 
Klasse: Laser     Starttijd: 29-8-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:25:16 00:51:39
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:25:10 00:53:02
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 3   20:34:07 00:59:55
202546 Laser radial 110 4   20:36:35 01:00:32
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 5   20:37:19 01:01:11
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 15 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 29-8-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:26:55 00:52:58
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 2   20:29:19 00:53:47
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:30:11 00:56:02
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 4   20:36:07 01:00:13
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 5   20:30:10 01:01:59
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:31:02 01:04:02
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 7   20:35:54 01:05:29
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:32:35 01:06:34
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 9   20:42:47 01:11:22
69 Fred Breedveld Piet houten Draak +spi 100 10   20:46:33 01:11:33
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 11   20:42:41 01:11:51
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 12   20:38:20 01:16:18
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 29-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:37:15 00:54:47
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 2   20:38:01 00:55:31
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 3   20:43:02 00:56:32
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   20:46:44 00:59:51
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 5   20:44:34 01:01:29
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 6   20:48:47 01:01:41
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 7   20:49:19 01:02:10
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 8   20:33:29 01:04:26
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 9   20:49:10 01:04:39
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 10   20:52:17 01:07:14
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 11   20:55:58 01:08:08
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 29-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:35:56 00:53:47
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:36:48 00:54:37
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 3   20:41:00 00:58:39
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 4   20:43:23 01:00:56
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 5   20:51:53 01:09:07
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 29-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:40:15 00:51:09
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:46:49 00:56:27
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 3   20:48:21 00:59:39
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 4   20:53:29 01:02:49
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 5   20:51:39 01:03:46
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 29-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:41:44 00:53:47
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   20:44:32 00:56:26
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   20:45:25 00:57:16
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF +spi 105,5 4   20:46:26 00:58:13
1438 Marcel de Jong Sagitta Marieholm IF +spi 105,5 5   20:46:28 00:58:15

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy