Uitslag 30 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 30-8-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   19:54:25 00:28:33
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 2   19:54:41 00:28:49
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 3   19:55:51 00:29:57
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   19:56:25 00:30:30
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 5   19:56:39 00:30:44
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 6   19:57:07 00:31:11
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 7   19:59:02 00:33:02
 
Klasse: Laser     Starttijd: 30-8-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 1   20:00:12 00:28:14
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 2   20:01:18 00:30:05
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 30-8-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:08:42 00:34:13
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:05:42 00:34:29
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 3   20:04:17 00:34:29
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 4   20:09:35 00:35:28
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 5   20:06:21 00:35:49
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 6   20:06:58 00:36:57
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:09:30 00:37:35
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 8   20:12:17 00:39:15
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 9   20:11:40 00:39:25
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 27 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 30-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 1   20:15:03 00:31:26
679 Leijen/Oostenbrug/van Noorden BBTOF Varuna 501 no spi 126 2   20:20:05 00:31:48
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   20:14:40 00:33:10
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   20:15:18 00:33:46
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 5   20:15:56 00:34:23
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 6   20:19:50 00:35:43
2222222 Hendrik Vrolijk Otto Saffier 23 +spi 101,5 7   20:16:50 00:36:17
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   20:21:02 00:36:48
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 9   20:16:30 00:36:52
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 10   20:21:12 00:36:57
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   20:24:54 00:42:45
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 35 DNF    
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 35 DNF    
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 35 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 30-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:13:21 00:32:04
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:13:39 00:32:22
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 30-8-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:20:20 00:33:29
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 2   20:22:27 00:34:40
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:24:00 00:35:37
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   20:22:37 00:35:39
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 5   20:22:28 00:36:11
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 6   20:23:45 00:36:54
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 7   20:24:43 00:37:24
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 8   20:32:00 00:43:07

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy