Uitslag 30 mei


Deel 2 regel 1.5 in de wedstrijdbepalingen: Vlag Y op de starttoren: Zwemvest verplicht!

11 schepen een DSQ vanwege deze regel!

Klasse: Valk     Starttijd: 30-5-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:23:22 00:56:40
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 2   20:24:38 00:57:53
146 John de Vries Glitne Valk 103 3   20:24:39 00:57:55
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   20:24:40 00:57:55
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:27:01 01:00:13
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 6   20:28:25 01:01:34
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 7   20:28:58 01:02:06
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 8   20:29:44 01:02:51
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 9   20:29:47 01:02:53
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 10   20:29:51 01:02:57
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:30:05 01:03:11
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 12   20:30:08 01:03:15
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   20:30:17 01:03:23
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 14   20:31:40 01:04:43
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 24 DSQ    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 30-5-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:29:47 00:57:29
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 2   20:31:40 00:57:37
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 3   20:37:39 01:01:30
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 4   20:37:05 01:02:42
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 30-5-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:29:28 00:55:34
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:33:04 00:58:57
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 3   20:33:59 01:00:29
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:28:57 01:00:37
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 5   20:29:29 01:02:16
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 6   20:38:13 01:02:17
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 7   20:28:22 01:02:51
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 8   20:40:38 01:07:18
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 9   20:39:06 01:08:03
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:35:29 01:09:56
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 11   20:41:50 01:10:21
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 12   20:47:31 01:12:31
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 13   20:48:51 01:19:25
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 22 DSQ    
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 22 DSQ    
398 Philip de koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 22 DSQ    
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 22 DSQ    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 30-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 1   20:31:06 01:01:34
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:46:07 01:03:16
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:46:26 01:03:34
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   20:47:51 01:04:55
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   20:48:34 01:05:36
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   20:53:32 01:05:57
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 7   20:53:36 01:06:01
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 8   20:55:38 01:07:49
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 9   20:59:51 01:10:40
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 10   20:58:12 01:13:05
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 11   20:56:23 01:13:05
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 12   21:01:40 01:13:15
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 13   21:03:53 01:15:14
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 30 DSQ    
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 30 DSQ    
3333333 Blauwe Schuit Halve Maen polyvalk no spi 111,5 30 DSQ    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 30-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   20:45:08 01:02:37
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:45:20 01:02:49
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 3   20:48:05 01:05:28
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 4   20:49:31 01:06:50
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 5   21:00:05 01:17:00
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 8 DSQ    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 30-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:54:48 01:04:38
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:58:21 01:06:59
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 3   20:55:22 01:07:59
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 4   21:00:57 01:11:39
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 5   21:15:52 01:23:22
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 6   21:12:13 01:23:27
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 7   21:22:09 01:28:48
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 15 DSQ    
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 30-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:57:16 01:08:30
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   20:59:14 01:10:21
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 3   20:59:16 01:10:23
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 4   20:59:29 01:10:36
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 5   21:02:06 01:11:23
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 9 DSQ    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy