Uitslag 4 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 4-7-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   20:42:17 01:15:02
811 Arjan Stoffels - valk 103 2   20:43:56 01:16:38
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 3   20:44:00 01:16:42
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:44:13 01:16:54
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 5   20:44:21 01:17:03
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 6   20:45:26 01:18:06
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 7   20:46:37 01:19:14
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 8   20:47:17 01:19:53
146 John de Vries Glitne Valk 103 9   20:48:33 01:21:07
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 10   20:48:50 01:21:24
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 11   20:49:03 01:21:37
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 12   20:49:30 01:22:02
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 13   20:49:34 01:22:06
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 14   20:49:53 01:22:25
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 15   20:49:59 01:22:31
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 16   20:51:36 01:24:05
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 17   20:53:04 01:25:30
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 24 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 4-7-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:49:14 01:16:12
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 2   20:50:08 01:17:03
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 3   20:54:18 01:18:47
179020 Rolf Mallee Blauw Laser 107 4   20:55:29 01:19:54
37 Koos de Haas Finn 104 5   20:54:13 01:20:58
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 6   21:07:25 01:31:02
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 4-7-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:52:07 01:18:41
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:55:25 01:21:39
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:48:00 01:22:01
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:55:00 01:22:03
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 5   20:46:03 01:23:41
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:50:18 01:26:03
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 7   21:03:32 01:27:13
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 8   21:06:26 01:33:18
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 9   21:09:59 01:34:03
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 91,7 10   21:04:44 01:37:51
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   21:08:34 01:40:37
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 12   21:02:53 01:41:36
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 13   21:16:56 01:41:44
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 14   21:12:13 01:42:20
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 15   21:15:36 01:42:39
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 16   21:13:08 01:44:10
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 17   21:02:45 01:45:43
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 23 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 4-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 1   21:06:36 01:22:52
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   21:12:47 01:23:13
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   21:07:38 01:23:51
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   21:08:46 01:24:57
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   21:09:55 01:26:03
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 6   21:16:15 01:29:57
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 7   21:21:45 01:31:16
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   21:24:36 01:32:34
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:23:27 01:32:46
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 10   21:25:57 01:35:01
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 11   21:27:33 01:36:27
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 12   21:23:30 01:36:44
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 13   21:25:13 01:37:53
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   21:22:49 01:37:55
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 15   21:37:47 01:38:09
848 Pepijn de Jong Tover Soling +spi 96 16   21:26:07 01:50:32
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 4-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   21:04:58 01:21:41
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   21:05:22 01:22:05
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 3   21:06:42 01:23:22
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 4-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:14:43 01:23:04
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:17:14 01:24:14
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 3   21:16:01 01:30:07
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 4   21:19:16 01:31:05
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 5   21:26:22 01:35:27
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 6   21:28:28 01:37:03
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   21:45:44 01:44:05
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 8   21:40:15 01:45:21
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 9   22:00:02 01:56:24
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 4-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:10:04 01:20:38
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 2   21:13:30 01:23:53
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:15:59 01:26:14
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   21:17:26 01:27:37
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:18:47 01:28:54
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   21:22:23 01:30:10
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   21:26:25 01:33:55
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm IF-E +spi 108,5 8   21:31:15 01:37:56

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy