Uitslag 6 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 6-6-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   20:48:47 01:21:21
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:48:55 01:21:28
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 3   20:49:15 01:21:48
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 4   20:49:47 01:22:18
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 5   20:49:57 01:22:29
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 6   20:51:08 01:23:37
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 7   20:51:22 01:23:51
811 Arjan Stoffels - valk 103 8   20:51:37 01:24:06
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 9   20:51:41 01:24:10
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 10   20:52:20 01:24:47
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 11   20:52:49 01:25:15
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 12   20:52:56 01:25:23
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 13   20:53:34 01:25:59
146 John de Vries Glitne Valk 103 14   20:54:31 01:26:55
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 15   20:55:50 01:28:11
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 16   20:55:54 01:28:15
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 17   20:56:02 01:28:23
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 18   20:57:10 01:29:29
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 19   20:57:53 01:30:10
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 24 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 6-6-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:55:39 01:22:22
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:56:25 01:23:06
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 3   20:59:08 01:23:18
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 4   21:11:19 01:32:06
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 5   21:11:33 01:34:54
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 6-6-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:56:59 01:23:39
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   21:00:24 01:27:09
398 Philip de koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 3   21:00:36 01:27:21
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:53:42 01:28:26
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 5   21:02:02 01:29:16
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 6   21:03:01 01:29:21
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:54:30 01:30:51
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 8   20:53:06 01:31:59
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 9   21:11:31 01:35:05
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   21:00:53 01:39:17
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   21:14:53 01:39:53
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 12   21:10:25 01:41:17
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 13   21:18:37 01:42:06
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 14   21:14:55 01:42:29
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 15   21:18:39 01:42:38
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 16   21:13:36 01:43:47
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 17   21:12:34 01:44:55
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 18   21:21:33 01:46:20
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 19   21:05:44 01:49:19
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 20   21:26:44 01:54:01
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 6-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 1   21:12:06 01:28:08
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 2   20:55:21 01:30:48
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   21:15:35 01:31:28
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   21:15:46 01:31:38
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 5   21:11:55 01:32:50
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 6   21:17:55 01:33:42
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 7   21:22:15 01:35:33
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   21:27:16 01:36:12
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:27:35 01:36:29
34 Reinout van Gelder Poeki G2 99 10   21:15:52 01:36:50
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 11   21:29:16 01:37:59
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 12   21:15:55 01:39:55
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 13   21:29:48 01:42:37
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 14   21:40:31 01:46:39
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 15   21:48:28 01:47:03
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 16   21:42:49 01:50:09
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 17   21:37:25 01:51:49
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 18   21:40:40 01:52:14
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 19   21:48:04 01:54:52
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 20   21:51:33 01:57:59
576 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 105,5 21   21:48:20 02:01:38
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 22   21:51:08 02:02:34
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 6-6-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   21:06:08 01:22:50
336 ? Yngling +spi 104 2   21:09:16 01:25:50
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 3   21:09:49 01:26:22
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 4   21:10:00 01:26:32
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 5   21:14:12 01:30:35
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 6   21:16:42 01:32:59
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 7   21:17:23 01:33:39
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 6-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:19:49 01:27:48
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   21:25:44 01:37:19
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:33:22 01:38:58
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 4   21:32:39 01:39:13
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 5   21:48:37 01:45:13
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 6   21:38:37 01:47:11
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 7   21:41:22 01:49:34
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 8   21:44:57 01:52:31
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 9   21:47:53 01:52:44
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 10   21:41:54 01:55:44
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 11   21:46:08 01:55:55
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 12   22:00:29 02:05:20
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 13   22:07:10 02:09:57
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 16 DNF    
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 6-6-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:17:32 01:27:43
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:23:57 01:33:48
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   21:29:23 01:38:56
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   21:31:02 01:40:31
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 5   21:38:25 01:45:01

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy