Uitslag 8 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 8-8-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 1   20:30:49 01:03:54
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 2   20:31:05 01:04:10
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 3   20:31:41 01:04:44
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 4   20:32:16 01:05:19
146 John de Vries Glitne Valk 103 24 DNF    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 8-8-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:39:09 01:04:38
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 2   20:54:25 01:18:54
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 8-8-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
17 Robert Renan arte miss Micro550 +spi 98 1   20:39:50 01:06:09
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:41:50 01:08:12
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:35:43 01:08:14
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 4   20:49:50 01:13:44
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 5   20:47:57 01:14:50
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 6   20:48:29 01:15:22
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:41:44 01:16:16
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 8   20:56:16 01:20:04
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 9   20:51:26 01:22:11
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 10   21:00:00 01:24:10
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 11   20:54:30 01:24:23
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   20:58:09 01:27:32
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 13   21:08:57 01:35:52
69 Fred Breedveld Piet houten Draak +spi 100 14   21:48:42 02:13:42
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 8-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 1   20:59:07 01:13:56
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 2   20:57:27 01:14:07
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 3   20:59:33 01:16:07
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   21:05:19 01:16:31
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   21:03:08 01:19:33
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 6   21:03:45 01:20:08
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:10:34 01:21:14
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   21:12:15 01:22:44
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 9   21:09:43 01:23:51
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 10   21:16:12 01:26:16
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 11   21:18:30 01:27:10
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 12   21:18:01 01:27:54
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   21:12:26 01:28:02
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 14   21:06:32 01:30:09
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 15   21:22:10 01:31:38
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 16   21:25:34 01:38:12
3333333 Blauwe Schuit Halve Maen polyvalk no spi 111,5 17   21:35:32 01:43:37
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 8-8-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:53:05 01:10:16
337 Max van het Hooft de Orka's Yngling +spi 104 2   20:56:11 01:13:15
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 3   20:57:59 01:14:59
113 Martijn Zandbergen Kyngling Yngling +spi 104 4   21:02:16 01:19:06
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 11 OCS    
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 11 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 8-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 1   21:04:33 01:16:52
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:14:29 01:21:44
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 3   21:20:30 01:28:01
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 4   21:29:49 01:30:22
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 5   21:21:58 01:32:47
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 6   21:41:18 01:46:42
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 7   21:49:09 01:47:02
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 8-8-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:02:24 01:13:22
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   21:05:23 01:16:12
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   21:09:03 01:19:40
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 4   21:10:01 01:20:35
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:24:05 01:33:55
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 10 DNF    

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy