Uitslag 9 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 9-8-2017 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 1   20:25:40 00:58:54
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 2   20:26:49 01:00:01
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 3   20:27:58 01:01:08
560 Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 4   20:29:37 01:02:44
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 5   20:30:31 01:03:36
674 Harry en Hub Maatje Valk 103 6   20:30:57 01:04:02
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:31:42 01:04:46
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:33:31 01:06:32
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 24 OCS    
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 24 OCS    
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 24 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 9-8-2017 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
120590 Rens Jesse Master Chief Laser 107 1   20:32:49 00:58:42
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:32:09 00:59:46
157283 Frank van Schaik Nijntje Laser 107 3   20:34:06 00:59:54
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 4   20:38:09 01:03:41
194693 Richard Juffermans Smurf Laser 107 16 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 9-8-2017 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7765 Martin Meester ForeX X-99 +spi 86,5 1   20:27:19 01:00:29
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:34:50 01:00:44
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:31:09 01:03:05
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 4   20:37:22 01:03:58
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:35:17 01:05:40
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 6   20:40:06 01:06:26
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 7   20:43:37 01:10:22
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:36:26 01:11:01
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 9   20:43:09 01:11:44
69 Fred Breedveld Copine houten Draak +spi 100 10   20:46:48 01:11:48
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 92,3 11   20:41:37 01:12:11
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 12   20:48:49 01:12:43
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 13   20:48:15 01:13:06
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 14   20:53:39 01:19:51
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 9-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 1   20:46:17 01:03:26
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 2   20:32:52 01:03:42
365 Peter Noordeloos/Ton van Baarle Toto Centaur no spi 111,5 3   20:51:34 01:04:11
925 Corjan Bast Spanky Spanker no spi 107 4   20:51:54 01:07:12
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 5   20:55:01 01:07:16
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 6   20:54:26 01:11:14
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 7   20:54:58 01:11:44
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 8   21:11:11 01:21:47
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 9   20:58:59 01:22:16
47 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 10   21:03:46 01:24:37
682 J. Kuijpers Wentink Den Orangenboom Randmeer +spi 105 11   21:10:44 01:26:25
455 Michiel Sluijters - Flytour no spi 114,5 12   21:27:45 01:34:07
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   21:23:05 01:38:11
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 119 14   21:37:28 01:38:42
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 15   21:33:43 01:40:38
82 Jaap Metzlar Tante Betty Polyvalk no spi 111,5 16   21:32:29 01:40:53
8 Carla Boneschansker Vriend Flytour no spi 114,5 17   21:39:40 01:44:31
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 18   21:36:49 01:44:46
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 19   21:37:22 01:45:16
59 Team Carel en Rene VERzeilen Polyvalk no spi 111,5 20   21:38:41 01:46:27
77 Team Willem en Peter Verzeilen Polyvalk no spi 111,5 21   21:39:04 01:46:48
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 22   21:39:03 01:50:45
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 9-8-2017 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:44:14 01:01:46
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 9-8-2017 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 1   20:56:09 01:04:58
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:56:19 01:07:36
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF no spi 105,5 3   20:57:39 01:08:51
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   20:59:43 01:10:49
308 Bodes de Vries Noflik Jeanneau Fantasia no spi 105 5   21:02:35 01:13:53
40 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 6   21:09:00 01:21:09
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 7   21:18:18 01:27:51
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 8   21:20:02 01:30:04
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 no spi 108,5 9   21:22:59 01:30:18
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 10   21:28:46 01:35:11
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 11   21:37:41 01:39:17
2033 Pippijn Wijnhoven Sotkar Marieholm if +spi 105,5 12   21:36:33 01:45:44

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy