Uitslag 9 mei


Zomeravondwedstrijden

 

 

Klasse: Valk     Starttijd: 9-5-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:56:07 01:28:28
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 2   20:56:15 01:28:36
395 Arnoud Meihuizen Meeuw Valk 103 3   20:56:49 01:29:08
146 John de Vries Glitne Valk 103 4   20:57:33 01:29:51
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 5   20:58:01 01:30:18
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 6   20:58:10 01:30:27
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:58:58 01:31:14
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 8   20:58:59 01:31:14
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 9   20:59:10 01:31:26
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 10   21:01:30 01:33:42
501 Richard Bormans Quadrifoglio Valk 103 11   21:01:52 01:34:03
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 12   21:02:08 01:34:19
397 Martien en Mike Hoogenboom d'Ouwe Schuil Valk 103 13   21:02:35 01:34:44
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 14   21:05:01 01:37:06
 
Klasse: Laser     Starttijd: 9-5-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:59:25 01:25:58
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 2   21:02:35 01:26:31
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 3   21:11:29 01:34:51
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 4   21:14:29 01:34:59
650 Henk Langedoen Obelix O-Jol 105,5 5   21:11:10 01:35:53
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 9-5-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 1  RDG
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 2  RDG
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3  RDG
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   21:02:29 01:29:43
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 91,7 5   21:02:07 01:35:00
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 6   21:10:03 01:35:03
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 7   20:59:11 01:36:12
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 8   21:10:55 01:38:22
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 9   21:18:42 01:42:41
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 10   21:17:31 01:47:55
 

Klasse: Open Boten     Starttijd: 9-5-2018 19:40:00

De afkortvlag was alleen voor kajuit B!  Openboten die na boei C zijn gaan finishen hebben daarom een DSQ gekregen.

Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   21:09:45 01:25:53
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 2   21:10:50 01:26:55
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 3   21:11:57 01:27:59
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 4   21:21:10 01:30:43
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 5   20:56:30 01:32:10
1 Jacques van Munster van Heuven Soling +spi 96 6   21:09:07 01:32:49
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 7   21:21:10 01:36:48
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 8   21:18:15 01:42:21
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 9   21:31:16 01:45:58
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 10   21:54:04 02:05:18
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 29 DSQ    
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 29 DSQ    
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 29 DSQ    
4444444 Peterr Paul Harteveld Flytour no spi 114,5 29 DSQ    
856 Jaap Laman en Paul Harteveld Elisabeth Polyvalk no spi 111,5 29 DSQ    
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 29 DSQ    
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 29 DSQ    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 9-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 1   21:07:20 01:23:58
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   21:09:44 01:26:17
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 3   21:11:34 01:28:02
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 4   21:15:36 01:31:56
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 9-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:02:15 01:11:31
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:05:01 01:13:04
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 3   21:02:44 01:15:06
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 no spi 108,5 4   21:06:29 01:15:06
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 5   21:07:35 01:16:23
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 6   21:10:55 01:20:35
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 7   21:22:09 01:22:41
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 9-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:00:25 01:11:29
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   21:01:14 01:12:16
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   21:01:33 01:12:34
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   21:02:17 01:13:15
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   21:04:43 01:15:33
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   21:07:54 01:16:45
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   21:08:58 01:17:44

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy