Uitslag Internationaal Paasevenement 2017


Uitslag Cadet

  Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd  

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

7

8

1

NED 9149

Ted Huuskes, Sjuul Huuskes

9,0

1

(3)

1

1

1

1

2

2

2

BEL 9575

Thibaud Dirix, Lisemarie van Damme

17,0

(7)

1

3

5

3

3

1

1

3

NED 9137

Alexander Braat, Lieve Klein

20,0

3

2

2

4

4

2

3

(8)

4

BEL 8404

Victor de Ripainsel, Kobe Strobandt

22,0

2

4

4

2

2

4

4

(5)

5

BEL 9854

Hannah Roosen, Charlotte Mariën

35,0

4

(dnf)

7

3

5

7

6

3

6

NED 9980

Tobias Teunissen, Tjalf Sint

42,0

5

8

6

7

6

6

(9)

4

7

GBR 7632

Oscar van Damme, Loïc Schoonooghe

55,0

12

5

8

8

(dnf)

8

5

9

8

BEL 9839

Mathias Brands, Olivier Brands

57,0

6

6

10

(11)

8

10

10

7

9

BEL 9038

Isabelle Dompas, Marie Bastens

58,0

8

(dnf)

5

10

9

5

7

14

10

NED 9416

Lennart Braat, Merel Groeneweg

71,0

9

7

9

14

10

9

13

(15)

11

BEL 9965

Anouk de Ripainsel, Aurelie Boven

78,0

10

10

12

9

13

11

(14)

13

12

BEL 9960

Carlina Roosen, Matis Van Rillaer

85,0

11

9

11

12

(15)

15

15

12

13

GBR 9153

Arthur van Damme, Helena Schoonooghe

86,0

13

11

13

13

12

14

(18)

10

14

BEL 8522

Jeroen Vangeneugden, Erazem Perko

91,0

(dns)

dns

dns

6

7

12

8

6

15

BEL 8520

Emile Marien, Maxim Bastens

103,0

17

12

15

18

16

13

12

(dnf)

16

BEL 9212

Ziva Perko, Sandra Arreanz-Stroka

110,0

14

(dnf)

dns

15

11

17

11

16

17

NED 9417

Pol Klein, Bloeme Klein

113,0

15

(dnf)

14

17

14

19

16

18

18

NED 7608

Mart Kegel, Swen Borg

129,0

20

14

17

19

18

(21)

21

20

19

NED 7508

Benthe Marijnen, Justine Langius

132,0

18

13

18

21

19

22

(23)

21

20

BEL 8560

Jan Smet, Maarten Hubaut

136,0

(dnf)

15

dns

20

21

20

17

17

21

NED 8868

Sterre van Wegen, Wouter Groeneweg

151,0

19

(dns)

16

dnf

20

ufd

22

22

22

NED 8411

Lies de Rauw, Michiel de Zeeuw

151,0

(dnf)

dns

dns

ret

17

18

19

19

23

NED 9689

Sanna Marijnen, Ilva Sint

152,0

16

(dnf)

dns

16

dnf

16

dns

dns

24

NED 8339

familie de Jong

161,0

(dnc)

dnc

dnc

dnc

dnc

dnc

20

11

25

NED 8515

Tijmen Baars, David Torro

182,0

(dns)

dns

dns

dns

dns

dns

dns

dns

 

Uitslag RSFeva

  Punten houden rekening met 1  aftrekwedstrijd  

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

1

4494

Dirk Elderenbosch, Otto de Fraiture

8,0

(3)

1

3

2

1

1

2

3465

Joris Nankman, Arthur Nankman

11,0

(4)

4

1

1

3

2

3

5881

Hanna Rijk, Britt Abma

13,0

2

2

2

(4)

4

3

4

4551

Pieter Bokhoven, Olivier Elderenbosch

17,0

1

(6)

5

5

2

4

5

2878

Isabelle Zielinski, Jildou Gerrisen

20,0

5

3

4

3

(ocs)

5

6

5623

Philinne van Cranenburgh, Charlotte Dragt

28,0

6

5

(7)

6

5

6

7

5255

Abel Jansen, Emma Jansen

34,0

8

(dns)

6

7

6

7

8

1988

Quinten van Dissel, Daniël Kuijper

44,0

9

(dns)

dns

8

7

8

9

1174

Bruno Bakker, Tjalle Swen

50,0

(dns)

dns

dns

9

8

9

10

4450

Luuk de Wijn, Sjoerd de Wijn

55,0

7

(dns)

dns

dns

dns

dns

11

4309

Bram Vassen, Wietske de Jong

58,0

(dns)

dns

dns

10

dns

dns

 

Uitslag Yngling

  Punten houden rekening met 2  aftrekwedstrijden  

No

Zeilno

Naam

Punten

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

NED 336

Jan Deen, Sander Oost, Reinier Tromp

7,0

1

1

1

1

1

(2)

1

1

(dnf)

2

GER 1

Thorsten Schutt, Velt Büchen, Kai Mawinski

14,0

(3)

2

2

2

2

1

3

2

(dnf)

3

NED 335

Kaj Moorman, Jasper Schuddeboom, Sam Peeks

19,0

2

3

3

3

3

3

2

(7)

(4)

4

NED 350

Reinier de Kler, Anna Bertling, Marlies Vlasmol

32,0

(11)

5

4

4

5

(8)

4

5

5

5

NED 349

Jorrit Witters, Sjoerd Feith, Joost Brouwer

34,0

4

4

(8)

5

4

(7)

7

4

6

6

NED 323

Mathijs Tak, Jochem Slikboer, Tessa Dadema

38,0

5

6

6

(9)

7

9

(12)

3

2

7

NED 289

Jaques Verberne, Matthijs Brouwer, Milly Bon

41,0

7

7

5

10

(ret)

5

(11)

6

1

8

NED 321

Florian van Dort, Jikke de Jong, Yldau van der Ende

42,0

6

(8)

7

6

6

(10)

6

8

3

9

NED 337

Max van het Hooft, Dolf Rietberg, Kees Arets

52,0

8

(9)

9

7

8

6

5

9

(dnf)

10

NED 334

Bauke de Vries, Ruurd van der Leij, Mike Hemmen

63,0

9

10

(dns)

(dns)

10

4

13

10

7

11

NED 37

Zita Divendal, Bram Klein, Marije Boonstra

75,0

(dns)

12

11

11

9

13

(14)

11

8

12

NED 347

Marnix van Dishoeck, Constant van Dishoeck, ?

77,0

(13)

11

12

(15)

11

11

8

13

11

13

DEN 116

Josien, Sarah, Hielke

77,0

10

13

(14)

12

12

(14)

9

12

9

14

NED 1

Herman Sijtsma, Rob Sommers, Rolf Sijtsma

79,0

12

14

10

8

13

12

(15)

(15)

10

15

NED 329

Dieke Bos, Carlijne Sprik, Jorien van Dulken

90,0

14

(15)

13

13

14

(15)

10

14

12

16

NED 3211

Valerie Sars, Emma Smit, Dilara Tuna

109,0

(dns)

16

16

16

16

(17)

16

16

13

17

NED 333

Hannah Feringa, Marloes Kraak, Tjitske Bos

114,0

(dns)

(dns)

15

14

15

16

dns

dns

dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003 Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl/