Uitslag 11 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 11-7-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Arjan Stoffels - valk 103 1   20:12:48 00:46:24
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 2   20:13:23 00:46:58
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:13:44 00:47:19
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 4   20:14:30 00:48:03
87 Bob Hoogendoorn Hooger Valk 103 5   20:14:34 00:48:07
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:14:35 00:48:08
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 7   20:14:48 00:48:21
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 8   20:14:53 00:48:25
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 9   20:15:27 00:48:58
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 10   20:15:35 00:49:06
146 John de Vries Glitne Valk 103 11   20:15:40 00:49:11
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 12   20:15:46 00:49:17
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   20:16:55 00:50:24
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 14   20:18:36 00:52:02
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 15   20:18:40 00:52:06
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 16   20:18:59 00:52:25
 
Klasse: Laser     Starttijd: 11-7-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:20:05 00:46:48
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:19:15 00:47:21
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   20:20:56 00:48:58
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 11-7-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:25:38 00:51:24
398 Philip de koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 2   20:26:40 00:52:43
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 3   20:26:54 00:53:14
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 4   20:29:03 00:53:15
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 5   20:29:22 00:53:34
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 6   20:22:03 00:53:47
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 7   20:20:45 00:53:53
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 8   20:30:09 00:55:03
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 9   20:32:24 00:56:50
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 10   20:28:09 00:57:09
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 11   20:28:54 00:57:13
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 12   20:31:48 00:57:57
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 13   20:30:47 00:58:43
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 14   20:28:02 01:01:19
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 15   20:26:13 01:01:42
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 +spi 91,7 16   20:32:02 01:02:11
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 11-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 1   20:18:47 00:46:43
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   20:33:58 00:48:24
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   20:30:54 00:48:43
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 4   20:32:16 00:50:00
307 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 5   20:33:34 00:50:03
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 6   20:32:51 00:50:34
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 7   20:32:57 00:50:40
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 8   20:38:38 00:51:53
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   20:37:58 00:51:59
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 10   20:36:00 00:52:21
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 11   20:38:59 00:52:54
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 120 12   20:43:31 00:52:56
1292 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 13   20:35:19 00:52:56
3333333 Blauwe Schuit Halve Maen polyvalk no spi 111,5 14   20:39:05 00:52:59
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 15   20:39:13 00:53:06
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 16   20:36:04 00:53:24
29 Team Kerdijk/de Wit Hadassa Saffier 65 no spi 120 17   20:44:33 00:53:47
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 18   20:37:55 00:53:52
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 19   20:42:33 00:56:06
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 20   20:40:44 00:56:45
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 21   20:34:35 00:56:51
14 D.s.z.v. Leukotheia B Voot polyvalk no spi 111,5 22   20:44:07 00:57:30
576 Bert Harinck Scharrel Valk no spi 105,5 23   20:40:57 00:57:46
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 11-7-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:31:58 00:49:58
358 Sophie/Eveline/Yamile JerrY Yngling +spi 104 2   20:34:45 00:52:38
2 Christiaan Tromp ? Yngling +spi 104 9 DNF    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 11-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:37:47 00:48:53
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:40:40 00:50:51
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 3   20:38:50 00:52:00
5555555 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 4   20:41:02 00:52:52
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 117,5 5   20:47:10 00:52:55
2469 Jory Morren Ship Happens GK24 no spi 109,4 6   20:44:36 00:54:28
498 Bert Pronk Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   20:48:35 00:54:49
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 8   20:43:47 00:55:21
6103 Jaap Metzlar Tin tin Sprinta Sport +spi 101 9   20:41:42 00:56:08
6666666 Alex van de Berg Olijfje Dehler varianta no spi 116 10   21:01:21 01:05:49
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 11-7-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:38:10 00:50:24
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2   20:38:22 00:50:35
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   20:38:29 00:50:42
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 4   20:41:10 00:52:00
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 5   20:41:27 00:52:16
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 6   20:40:39 00:52:45
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   20:40:56 00:53:01
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm IF-E +spi 108,5 8   20:46:09 00:56:22

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy