Uitslag 2 mei


Zomeravondwedstrijden

 

Klasse: Valk     Starttijd: 2-5-2018 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   20:31:15 01:04:19
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:31:57 01:05:00
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 3   20:32:04 01:05:07
734 Arjan Heijl/Ernst Jan Buis Sperwer Valk 103 4   20:32:12 01:05:14
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 5   20:32:44 01:05:46
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:33:13 01:06:14
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:35:08 01:08:05
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 8   20:35:12 01:08:09
467 Team Sillen Bloasmeziek Valk 103 9   20:37:09 01:10:03
 
Klasse: Laser     Starttijd: 2-5-2018 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
157283 Frank van Schaik Fire and Fury Laser 107 1   20:38:06 01:03:39
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:36:11 01:03:39
171674 Mark van Rhijn Kleine Witte Laser 107 3   20:40:19 01:05:43
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:38:38 01:05:59
180751 Maaike Boele - Laser radiaal 110 5   20:47:49 01:10:45
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 2-5-2018 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:42:53 01:08:55
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 2   20:42:46 01:09:30
7466 Mathijs Knegtel iFirst First 367 +spi 84,9 3   20:34:41 01:10:18
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 4   20:47:08 01:12:08
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier 8m SC +code 0 101,5 5   20:48:57 01:12:51
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 94,2 6   20:43:51 01:13:05
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 7   20:47:17 01:14:08
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:40:00 01:14:17
29 Jan Dijk DIQUE Q29 no spi 100,2 9   20:49:43 01:14:34
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 10   20:41:35 01:14:49
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 11   20:48:38 01:17:31
7700 Marcel de Jong Syracuse Dehler 36 +spi 83 12   20:41:09 01:19:42
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s no spi 101 13   20:55:43 01:19:55
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 14   20:50:45 01:21:27
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 15   21:01:29 01:28:15
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 2-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 1   20:16:29 00:34:54
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 2   20:16:40 00:35:05
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 3   20:18:22 00:36:43
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 4   20:21:08 00:36:53
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   20:21:20 00:37:04
1212121 Dick Goddijn van Schie 16m2 poly 16m2 no spi 113 6   20:22:55 00:37:58
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 7   20:20:02 00:38:19
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 8   20:21:00 00:39:03
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 9   20:24:20 00:39:46
9212 Jaap Kuijpers wentink Blanco Efsix +spi 104,5 10   20:22:27 00:40:38
2061 Team Peter en Willem Efsix no spi 107 11   20:25:55 00:42:55
610 Werner ten Bosch Randmeer no spi 107,5 12   20:26:33 00:43:18
238 Wouter van Wijngaarden Sterna Thumb 15 107 13   20:26:52 00:43:48
4444444 Peterr Paul Harteveld Flytour no spi 114,5 14   20:43:35 00:55:31
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 2-5-2018 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:50:09 01:07:27
349 Kit Kattenberg Yngling +spi 104 2   20:50:29 01:07:47
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 2-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:23:55 00:36:02
41 Marc Schuling Hyperion Tirion +spi 103,5 2   20:23:31 00:37:12
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:26:23 00:37:48
1111111 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 104,5 4   20:27:20 00:40:31
265 Ronald Starreveld Meridian beneteau first 265 no spi 106,2 5   20:29:04 00:41:29
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 6   20:31:38 00:42:47
69 Menno van Eijk Frenzy Friendship 28 no spi 106,6 7   20:44:07 00:55:27
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 2-5-2018 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:24:30 00:37:27
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:24:59 00:37:54
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm IF +spi 105,5 3   20:25:32 00:38:25
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 4   20:26:11 00:39:02
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 5   20:27:08 00:39:56
807 Maarten Rader Lattja Marieholm IF no spi 108 6   20:29:40 00:41:21
2875 Ralph Holland Spica Marieholm IF no spi 108 7   20:30:02 00:41:42

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy