1 Juni


Uitslagen 1 Juni

Wedstrijd: 1 juni

 

Er waren een aantal boten die nog niet ingeschreven hebben. Graag even inschrijven zodat we jullie de volgende keer wel in de uitslagen mee kunnen nemen

 

Klasse: Valk     Starttijd: 1-6-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:20:27 00:53:50
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 2   20:21:08 00:54:29
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:23:05 00:56:24
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:23:16 00:56:34
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 5   20:23:37 00:56:54
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 6   20:24:28 00:57:44
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 7   20:24:34 00:57:49
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 8   20:25:09 00:58:23
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 9   20:25:44 00:58:57
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 10   20:26:28 00:59:40
791 Stan Verbeek Talentenjacht Valk 103 11   20:26:36 00:59:48
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 1-6-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
147 Ted Duyvestijn Finn 104 1   20:27:30 00:55:17
200 Eric Kampschreur Finn 104 2   20:28:16 00:56:01
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 3   20:28:20 00:56:05
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 4   20:28:40 00:56:24
222 Maarten Paddenburg Finn 104 5   20:28:52 00:56:36
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 6   20:29:12 00:56:55
220 Frank Tromp Finn 104 7   20:29:14 00:56:57
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 8   20:31:35 00:57:33
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 9   20:31:21 00:58:59
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 10   20:31:36 00:59:13
47 Hans dekker Finn 104 11   20:36:04 01:03:31
206989 Wilma Hagebeuk Laser 107 12   20:38:31 01:04:02
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 13   20:39:50 01:05:16
197 Joop Elderhorst Finn 104 14   20:38:01 01:05:24
150 Emile van Oorschot Finn 104 15   20:42:18 01:09:31
58315 Sebastian d Martin-vazquez tudsbery Toro II Laser 107 16   20:49:33 01:14:21
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 1-6-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 1   20:34:33 01:02:41
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 2   20:38:47 01:03:47
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 3   20:31:56 01:03:58
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:32:14 01:04:18
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:35:02 01:05:23
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 6   20:41:46 01:06:46
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:33:37 01:07:45
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 8   20:43:47 01:11:38
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 9   20:43:17 01:18:56
5461 Bart Oostdam Impuls Pion +spi 95,5 10   20:52:18 01:20:56
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 1-6-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 1   20:31:38 01:02:12
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:44:44 01:02:14
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:45:04 01:02:33
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 4   20:46:00 01:02:51
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 5   20:45:31 01:03:00
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 6   20:50:48 01:03:29
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 8   20:52:09 01:05:00
378 Wil van der Kroft Deftige Lakei Pampus 112 9   20:53:15 01:05:24
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 10   20:50:15 01:05:57
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 11   20:49:23 01:06:04
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 12   20:54:28 01:06:47
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 13   20:52:34 01:09:06
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:55:11 01:11:36
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 15   20:57:32 01:13:50
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 28 OCS    
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 28 DSQ    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 1-6-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:49:45 01:01:22
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:52:22 01:02:40
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:53:50 01:05:14
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   20:55:29 01:06:48
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 5   20:58:27 01:07:04
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 6   20:57:09 01:08:23
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 7   21:07:45 01:11:20
70 Rudolf Le Poole Christine Margaretha D-Klasse no spi 108 8   21:02:25 01:11:40
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 9   21:06:41 01:15:59
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 10   21:11:42 01:16:03
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 11   21:05:27 01:17:21
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 12   21:11:48 01:19:37
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 13   21:14:38 01:22:55
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 22 DNF    
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 22 DSQ    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy