1 mei


Klasse: Valk     Starttijd: 1-5-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   19:59:40 00:33:39
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 2   20:00:06 00:34:05
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 3   20:01:54 00:35:50
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:02:00 00:35:56
811 Arjan Stoffels - valk 103 5   20:02:50 00:36:44
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 6   20:02:51 00:36:45
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 7   20:03:06 00:37:00
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:03:29 00:37:21
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 9   20:03:33 00:37:26
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 10   20:04:06 00:37:58
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:04:26 00:38:17
 
Klasse: Laser     Starttijd: 1-5-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:03:58 00:32:40
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:04:15 00:32:56
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 3   20:05:24 00:34:03
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 4   20:06:35 00:34:12
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 5   20:11:03 00:38:22
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 1-5-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:04:14 00:32:50
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:05:31 00:34:17
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:10:47 00:36:19
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 4   20:08:04 00:37:47
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:11:03 00:39:16
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 6   20:16:23 00:40:46
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 7   20:14:52 00:40:54
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 8 OCS3 20:14:24 00:41:24
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 9   20:14:11 00:41:54
398 Philip de Koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 10   20:17:11 00:43:02
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   20:19:32 00:44:32
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   20:19:27 00:45:36
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 13   20:19:41 00:47:11
4545454 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 14   20:17:30 00:47:45
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 15   20:22:09 00:49:38
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 16   20:37:49 01:05:46
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 1-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 1   20:20:38 00:38:53
365 Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   20:24:26 00:39:51
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:23:07 00:41:16
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 4   20:14:20 00:41:22
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   20:27:32 00:42:38
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 6   20:25:02 00:43:06
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 7   20:29:38 00:44:30
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 8   20:27:07 00:45:05
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 9   20:27:44 00:45:40
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 10   20:32:05 00:48:27
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 11   20:32:46 00:50:30
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 12   20:34:57 00:52:20
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 13   20:34:30 00:56:46
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 1-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:17:36 00:36:09
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:17:44 00:36:17
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   20:18:22 00:36:54
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:19:18 00:37:47
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 5   20:20:27 00:38:54
307 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 6   20:22:19 00:40:42
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 7   20:28:05 00:46:14
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 1-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:29:34 00:41:15
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:32:24 00:43:17
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 3   20:33:04 00:45:21
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:37:36 00:48:02
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 5   20:35:20 00:48:10
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 6   20:40:43 00:52:34
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 7   20:48:06 00:58:22
1 Michiel van Cranenburgh Miroka (X1) Etap 23i no spi 111 8   20:50:18 00:58:49
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 9   20:48:14 01:01:24
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 1-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:28:30 00:41:14
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:28:42 00:41:25
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   20:28:50 00:41:32
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   20:34:07 00:46:33
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 5   20:35:50 00:47:04
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 6   20:36:46 00:49:04
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 7   21:00:53 01:11:56

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy