10 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 10-7-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:35:14 01:08:11
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:36:03 01:08:59
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 3   20:36:29 01:09:24
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 4   20:36:40 01:09:34
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 5   20:37:59 01:10:51
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 6   20:39:21 01:12:11
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 7   20:39:39 01:12:29
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:40:59 01:13:46
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 9   20:42:15 01:15:00
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 10   20:43:34 01:16:16
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:46:41 01:19:19
 
Klasse: Laser     Starttijd: 10-7-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
84 Peter Peet Pietje Finn 104 1   20:31:14 00:58:53
149 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:35:00 01:02:30
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 3   20:36:25 01:03:51
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:36:41 01:04:07
36 Max Blom NN Finn 104 5   20:39:05 01:06:25
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 6   20:44:46 01:09:52
37 Koos de Haas Finn 104 7   20:43:32 01:10:42
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 107 8   20:46:41 01:11:40
11 Gijs Vrind Finn 104 9   20:46:46 01:13:49
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 10-7-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:38:29 01:11:20
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:48:20 01:14:27
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:41:32 01:14:45
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:51:52 01:18:50
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:47:46 01:19:16
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 6   20:50:01 01:20:14
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:46:16 01:22:23
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:48:54 01:24:27
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 9   20:53:35 01:24:30
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 10   20:59:18 01:27:48
4545454 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 11   20:55:30 01:30:27
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 12   21:06:11 01:33:02
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 13   21:05:11 01:34:08
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 14   21:13:11 01:39:41
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 10-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 1   20:58:56 01:15:32
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   21:04:21 01:15:39
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 3   20:44:29 01:17:42
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 4   21:03:59 01:20:22
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 5   21:06:33 01:20:53
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 6   21:04:40 01:21:01
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:12:04 01:22:34
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 8   21:17:00 01:27:00
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 9   21:11:55 01:27:57
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:15:28 01:30:55
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 10-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:49:40 01:06:59
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:52:53 01:10:05
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:56:00 01:13:05
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 4   20:58:05 01:15:05
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 5   20:58:42 01:15:40
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 10-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:01:40 01:10:59
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:10:50 01:18:23
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 3   21:11:02 01:21:09
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 4   21:09:01 01:21:11
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 5   21:16:42 01:27:45
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 6   21:30:17 01:30:46
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 10-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   21:03:19 01:14:14
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 2   21:05:12 01:16:01
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:05:49 01:16:37
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   21:09:52 01:20:26
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 5   21:11:48 01:22:16
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm if-e +spi 108,5 6   21:17:44 01:25:28
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   21:19:51 01:29:54

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy