12 aug


Als er iets niet klopt aan de uitslagen of als er andere vragen zijn mail dan naar: nedjirtsdewdnovaremoz.[antispam].@gmail.com

 

Klasse: Valk     Starttijd: 12-8-2020 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 1   20:04:41 00:38:32
811 Karel van Asselt - valk 103 2   20:05:28 00:39:17
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 3   20:06:24 00:40:11
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   20:06:32 00:40:19
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 5   20:06:39 00:40:26
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 6   20:06:48 00:40:35
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 7   20:07:08 00:40:54
 
Klasse: Eenmans     Starttijd: 12-8-2020 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
149 Ted of Ralph Duijvestijn Finn 104 1   19:56:03 00:25:03
842 Peter Bisschop Finn 104 2   19:56:57 00:25:54
13 Huub de Haer Finn 104 3   19:57:31 00:26:27
144 onbekend Finn 104 4   19:57:51 00:26:47
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 5   19:58:16 00:27:10
140 Robert Kampschreur Finn 104 6   19:58:21 00:27:16
87 JPG Prins Merlion Finn 104 7   19:58:43 00:27:37
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 8   20:02:25 00:30:17
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 9   20:01:49 00:30:36
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 10   20:09:21 00:36:46
121 Aart Bootsma Finn 104 23 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 12-8-2020 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:00:21 00:29:19
33 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 2   20:06:39 00:35:33
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 3   20:10:02 00:36:59
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 4   20:12:00 00:37:00
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 5   20:08:10 00:37:16
801 Maarten L. van der Meeren Cayenne Platu 25 +spi 89 6   20:09:16 00:38:30
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 7   20:12:11 00:38:44
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 8   20:10:47 00:38:59
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 9   20:18:28 00:44:21
201 Stan Heltzel Blue Spirit First 260 98,5 10   20:26:41 00:52:28
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 12-8-2020 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 1   20:11:26 00:30:13
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 2   20:11:51 00:30:38
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:12:09 00:30:55
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 4   20:12:43 00:31:28
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 5   20:14:06 00:32:38
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 6   20:14:07 00:32:39
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   20:19:47 00:35:41
37 Reinout van Gelder Poekie G2 no spi 99 8   20:15:23 00:35:44
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 9   20:17:30 00:35:53
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   20:20:44 00:38:47
400 M. Kranz Zeevlam Pampus 111 11   20:23:25 00:39:07
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 12   20:24:13 00:41:07
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 13   20:27:20 00:42:27
30 Hans Schröder Black Pearl Safier SE23 101,5 14   20:28:59 00:48:15
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 104,5 25 OCS    
350 Reinier de Kler CadYllac Yngling +spi 104 25 OCS    
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 25 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 12-8-2020 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:16:43 00:30:03
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2 OCS3 20:16:19 00:30:34
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   20:17:22 00:30:41
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 4   20:18:03 00:30:44
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5 OCS3 20:18:38 00:32:50
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 6   20:21:19 00:34:16
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 7   20:22:12 00:35:15
2 Rudolf Le Poole Christine Margaretha D-klasse no spi 108 8   20:26:45 00:38:39
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 9 OCS3 20:24:36 00:38:39
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 10   20:28:04 00:39:30
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 11   20:37:51 00:45:33
780 Maaike Boele Fly away Kolibri 560 no spi 116 12   20:38:01 00:45:42

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy

OCS3: 3% tijdstraf vanwege een te vroege straf