12 juni


Klasse: Valk     Starttijd: 12-6-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:44:30 01:17:11
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 2   20:45:57 01:18:36
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 3   20:46:32 01:19:10
811 Arjan Stoffels - valk 103 4   20:46:48 01:19:25
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 5   20:46:50 01:19:27
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 6   20:47:32 01:20:08
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 7   20:47:53 01:20:28
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 8   20:48:27 01:21:01
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 9   20:49:12 01:21:44
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 10   20:52:08 01:24:36
 
Klasse: Laser     Starttijd: 12-6-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:44:46 01:11:53
842 Ted Duijvestijn Finn 104 2   20:44:57 01:12:04
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 3   20:50:07 01:14:53
39 Max Blom NN Finn 104 4   20:47:55 01:14:56
180751 Maaike Boele Laser Radiaal 110 5   21:00:51 01:22:36
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 11 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 12-6-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 1   20:45:25 01:19:08
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 2   20:45:47 01:19:32
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 3   20:48:13 01:19:46
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 4   20:53:14 01:20:14
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 5   20:56:29 01:20:17
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 6   20:52:43 01:23:08
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 7   20:56:58 01:23:13
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 8   20:59:29 01:24:29
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 9   20:56:45 01:25:09
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 10   20:48:53 01:25:25
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 11   20:54:50 01:25:51
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 12   21:00:11 01:27:22
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 13   21:12:04 01:41:39
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 14   21:22:27 01:49:05
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 12-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:49:53 00:55:27
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 2   20:44:35 00:57:55
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:42:49 01:00:06
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 4   20:43:20 01:00:36
258 Naut Willemstein Gele Snaeck Randmeer +spi 105 5   20:44:08 01:01:05
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 6   20:46:01 01:03:10
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 7   20:46:17 01:03:26
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   20:50:44 01:03:26
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 9   20:51:05 01:03:45
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 10   20:35:25 01:06:47
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   20:57:02 01:13:22
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 12   20:58:55 01:15:32
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 13   21:13:37 01:23:57
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 12-6-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:40:09 00:57:50
18 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 2   20:40:22 00:58:03
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 3   20:42:09 00:59:45
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 4   20:45:33 01:03:02
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 5   20:47:30 01:04:55
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 12-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:52:19 01:02:20
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 2   20:55:33 01:08:10
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 3   21:02:06 01:16:21
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 4   21:07:44 01:18:03
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 5   21:16:47 01:20:52
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 6   21:11:19 01:21:26
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 7   21:19:47 01:21:43
3333333 Wichert Akkerman Contessa 28 no spi 104,5 8   21:13:58 01:25:08
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 9   21:25:02 01:26:14
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 10   21:21:13 01:28:16
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 12-6-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:59:00 01:10:09
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 2   21:05:24 01:16:12
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:07:40 01:18:21
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 4   21:09:04 01:19:41
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 5   21:14:13 01:24:34
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   21:16:53 01:27:06

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy