13 Jul


Wedstrijd: 13 juli
 
Klasse: Valk     Starttijd: 13-7-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 1   20:43:12 01:15:55
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:44:13 01:16:55
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:44:51 01:17:32
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 4   20:45:05 01:17:45
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 5   20:47:19 01:19:55
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 6   20:47:40 01:20:15
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 7   20:47:47 01:20:22
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 17 DNF    
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 13-7-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
48 Emil Root Annapurna Finn 104 1   20:48:25 01:15:24
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 2   20:57:39 01:21:55
47 Hans dekker Finn 104 3   20:57:56 01:24:33
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 4   21:03:10 01:27:04
833 L.J. Rotteveel Finn 104 5   21:03:11 01:29:35
58315 Sebastian d Martin-vazquez tudsbery Toro II Laser 107 6   21:19:59 01:42:47
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 13-7-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 1   20:55:11 01:24:24
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:48:37 01:25:07
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 3   20:51:15 01:25:40
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 4   20:57:55 01:29:10
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 5   21:04:45 01:29:45
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 6   20:56:29 01:31:34
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 7   20:54:46 01:32:13
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 8   21:06:21 01:35:10
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 9   21:41:48 02:09:23
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 13-7-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
560 Laurent Declerck RS500 +spi 99 1   20:58:19 01:19:06
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 2   21:07:06 01:22:57
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 3   21:08:57 01:24:43
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 4   20:52:09 01:26:56
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 5   21:15:34 01:31:01
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 6   21:22:41 01:32:05
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 7   21:22:40 01:37:47
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 8   21:23:46 01:38:50
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 9   21:32:26 01:40:50
2588 Marcel van Dijk Burning Love Schakel no spi 112 10   21:39:42 01:46:53
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   21:50:40 02:04:26
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 12   21:58:05 02:11:30
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 13   21:59:43 02:13:03
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 13-7-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   21:24:38 01:32:41
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   21:56:00 01:59:38
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 3   22:04:50 02:00:32
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 4   22:00:52 02:06:23
1 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 108 5   22:02:33 02:07:22

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy