14 aug


Klasse: Valk     Starttijd: 14-8-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 1   20:08:47 00:42:30
811 Arjan Stoffels - valk 103 2   20:09:05 00:42:47
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 3   20:09:16 00:42:58
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 4   20:10:46 00:44:26
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 5   20:11:04 00:44:43
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 6   20:11:29 00:45:07
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 7   20:11:49 00:45:27
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 8   20:12:24 00:46:01
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 9   20:12:43 00:46:19
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:12:52 00:46:28
 
Klasse: Laser     Starttijd: 14-8-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 1   20:14:35 00:42:52
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 2   20:17:50 00:44:42
37 Koos de Haas Finn 104 3   20:16:39 00:44:51
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 110 4   20:21:28 00:46:47
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 14-8-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 1   20:16:08 00:46:13
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 2   20:21:26 00:47:08
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 3   20:21:16 00:47:12
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 4   20:17:44 00:48:00
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 5   20:25:17 00:49:32
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 6   20:21:48 00:50:03
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:23:56 00:53:18
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 8   20:21:53 00:53:34
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 9   20:29:08 00:56:23
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 10   20:34:23 01:00:17
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 11   20:42:42 01:10:53
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 14-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 1   20:33:15 00:47:45
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 2   20:33:04 00:49:35
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 3   20:31:54 00:49:39
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 4   20:32:09 00:49:54
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 5   20:32:22 00:50:06
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 6   20:41:14 00:54:55
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 7   20:26:25 00:55:55
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 8   20:39:29 00:56:55
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 9   20:43:50 01:00:47
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 10   20:47:26 01:04:31
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 14-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:27:55 00:46:04
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 2   20:29:20 00:47:26
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 14-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 1   20:43:35 00:55:16
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:47:54 00:57:26
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 3   20:49:34 00:59:14
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 4   20:48:07 01:00:58
1 Michiel van Cranenburgh Miroka (X1) Etap 23i no spi 111 5   21:09:38 01:16:14
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 6   21:20:24 01:22:14
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 14-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:35:40 00:48:01
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:37:41 00:49:56
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   20:39:18 00:51:28
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 4   20:40:10 00:52:17
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   20:46:46 00:58:32
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   20:49:02 01:00:41

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy