15 Juni


Wedstrijd: 15 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 15-6-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:38:05 01:10:57
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:38:37 01:11:28
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:39:07 01:11:58
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:39:34 01:12:24
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 5   20:39:40 01:12:30
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 6   20:40:46 01:13:33
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 7   20:40:51 01:13:38
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 8   20:41:20 01:14:07
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 15-6-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
48 Emil Root Annapurna Finn 104 1   20:43:26 01:10:37
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 2   20:43:38 01:10:48
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   20:43:40 01:10:50
250 Cees Nater fanater Finn 104 4   20:43:44 01:10:54
147 Ted Duyvestijn Finn 104 5   20:43:46 01:10:55
116 Marco Eenman Finn 104 6   20:43:47 01:10:57
200 Eric Kampschreur Finn 104 7   20:43:55 01:11:04
222 Maarten Paddenburg Finn 104 8   20:45:02 01:12:08
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 9   20:45:15 01:12:21
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 10   20:45:20 01:12:26
197 Joop Elderhorst Finn 104 11   20:45:22 01:12:28
13 Huub de Haer Finn 104 12   20:45:54 01:12:59
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 13   20:47:29 01:14:30
49 Aart Bootsma Finn 104 14   20:47:38 01:14:38
206989 Marnix van Lent Laser 107 15   20:51:03 01:15:45
47 Hans dekker Finn 104 16   20:49:26 01:16:22
150 Emile van Oorschot Finn 104 17   20:49:49 01:16:45
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 18   20:54:30 01:18:58
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 15-6-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 1   20:41:48 01:15:03
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:42:54 01:16:17
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 3   20:51:30 01:16:30
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 4   20:48:37 01:17:29
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 5   20:46:24 01:17:46
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 6   20:52:49 01:17:49
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 7   20:47:27 01:17:54
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 8   20:54:30 01:19:30
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:45:10 01:21:07
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 10   20:46:23 01:22:32
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 11   20:55:20 01:23:41
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 15-6-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 1   20:54:09 01:10:37
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:54:24 01:11:32
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 3   20:54:35 01:11:43
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 4   20:54:36 01:11:44
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 5   20:54:40 01:11:48
337 Max van het Hooft De Orkas Yngling +spi 104 6   20:55:31 01:12:37
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 7   21:01:17 01:12:54
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 8   20:56:03 01:13:08
2387 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:01:55 01:13:28
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 10   20:58:06 01:14:23
591 Peter Kommer ? Centaur no spi 111,5 11   21:01:20 01:14:37
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 12   20:58:52 01:15:06
405 Niek Hoek Pampus 111 13   21:03:54 01:15:35
378 Wil van der Kroft Deftige Lakei Pampus 112 14   21:04:51 01:15:45
2588 Marcel van Dijk Burning Love Schakel no spi 112 15   21:09:40 01:20:03
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   21:10:47 01:21:25
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 17   21:05:37 01:21:32
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 18   21:07:37 01:22:16
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 19   21:15:24 01:30:51
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 20   21:19:31 01:32:34
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 21   21:19:21 01:34:37
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 15-6-2022 19:54:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:09:51 01:11:54
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   21:11:47 01:12:21
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   21:12:28 01:14:22
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   21:13:30 01:15:21
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   21:14:21 01:16:09
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 6   21:18:16 01:16:57
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 7   21:16:03 01:17:46
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 8   21:17:18 01:17:51
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 9   21:20:00 01:20:00
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 10   21:28:07 01:21:08
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 11   21:15:22 01:23:01
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 12   21:34:58 01:27:03
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 13   21:26:36 01:29:02
1 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 108 14   21:30:43 01:29:33
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 15   21:36:56 01:35:13

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy