15 mei


Klasse: Valk     Starttijd: 15-5-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:52:07 01:24:34
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 2   20:54:30 01:26:53
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:54:45 01:27:08
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 4   20:54:55 01:27:18
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:55:50 01:28:11
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:56:16 01:28:36
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 7   20:56:45 01:29:04
814 Sipko Visser/Floor Stoffels Hipka Valk 103 8   20:56:55 01:29:15
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 9   20:57:48 01:30:06
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 10   20:58:00 01:30:18
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 11   20:58:46 01:31:02
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 12   21:00:21 01:32:34
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 20 OCS    
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 20 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 15-5-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
842 Ted Duijvestijn Finn 104 1   21:00:09 01:26:41
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 2   21:00:56 01:27:26
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 3   21:03:36 01:27:29
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 4   21:01:18 01:27:48
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 15-5-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   21:02:22 01:28:41
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   21:03:17 01:30:05
398 Philip de Koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 3   21:03:21 01:30:09
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 4   20:57:41 01:32:54
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 5   21:05:55 01:33:15
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 6   21:02:45 01:33:51
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 7   20:59:19 01:34:44
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 8   21:11:28 01:35:02
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 9   20:59:33 01:36:38
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 10   21:06:19 01:38:12
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 11   21:00:32 01:38:53
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 12   21:11:31 01:38:59
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 13   21:08:49 01:39:04
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 14   21:15:45 01:40:45
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 15   21:08:07 01:41:26
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 16   21:14:04 01:41:36
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 17   21:12:52 01:41:57
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 18   21:21:03 01:50:42
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 15-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   21:25:26 01:23:41
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 2   21:13:50 01:29:48
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 3   21:16:39 01:32:29
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 4   21:17:22 01:33:11
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   21:23:59 01:33:16
2747 Robert Juffermans NED47 G2 no spi 99 6   21:13:25 01:34:21
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 7   21:20:59 01:36:38
14 DSZV Leukotheia Bvoot polyvalk no spi 111,5 8   21:30:11 01:38:49
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 9   21:30:17 01:38:55
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 10   21:31:01 01:39:33
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 11   21:31:06 01:39:39
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 12   21:26:52 01:41:47
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 13   21:04:48 01:42:10
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 22 OCS    
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 22 DNF    
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 22 OCS    
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 22 OCS    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 15-5-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   21:11:21 01:27:50
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 2   21:13:01 01:29:26
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   21:13:09 01:29:34
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 4   21:13:54 01:30:18
358 Totally Spies Jerry Yngling +spi 104 5   21:16:32 01:32:49
307 Rimmert van der Kooij Yngling +spi 104 10 OCS    
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 10 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 15-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:37:46 00:48:52
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 2   20:41:25 00:51:03
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 3   20:38:35 00:51:47
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:42:31 00:52:32
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 5   20:39:32 00:53:59
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 6   20:44:06 00:55:45
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 7   20:51:14 00:57:06
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 8   20:45:46 00:57:20
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 9   20:51:43 00:58:47
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 10   20:49:31 00:59:12
817 Dion Deckers Vrijheid Kolibri 560 no spi 116 11   20:58:47 01:03:36
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 12   20:51:44 01:04:47
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 13   21:02:05 01:06:27
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 15-5-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:36:01 00:48:21
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2   20:36:48 00:49:06
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:36:58 00:49:15
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 4   20:42:20 00:54:21
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 5   20:42:54 00:54:53
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 6   20:45:10 00:57:01
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 7   20:55:00 01:06:21

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy