17 Aug


Wedstrijd: 17 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 17-8-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 1   20:06:46 00:40:33
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:07:32 00:41:18
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 3   20:08:09 00:41:54
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:08:52 00:42:35
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:09:55 00:43:36
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 6   20:11:16 00:44:55
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 17-8-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:11:26 00:39:51
222 Maarten Paddenburg Finn 104 2   20:12:04 00:40:27
199 Matthijs Knegtel Finn 104 3   20:12:48 00:41:09
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 4   20:12:53 00:41:14
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 5   20:12:58 00:41:19
19 Jan van Oosteroom Finn 104 6   20:13:15 00:41:35
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 7   20:14:26 00:42:43
47 Hans dekker Finn 104 8   20:14:27 00:42:44
150 Emile van Oorschot Finn 104 9   20:15:33 00:43:47
206989 Marnix van Lent Laser 107 10   20:20:06 00:46:49
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 34 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 17-8-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 1   20:15:23 00:42:31
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:13:02 00:43:58
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:16:12 00:46:18
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 4   20:17:42 00:47:58
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 5   20:19:59 00:48:23
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 6   20:17:03 00:48:36
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:17:44 00:49:24
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 8   20:20:31 00:49:35
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 9   20:26:14 00:53:22
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 17-8-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:21:19 00:39:44
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 2   20:22:29 00:40:51
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:24:00 00:42:19
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 4   20:24:49 00:42:41
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 5   20:28:30 00:43:30
560 Laurent Declerck RS500 +spi 99 6   20:23:37 00:44:03
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 7   20:27:22 00:45:07
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 8   20:18:18 00:46:09
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 17-8-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:29:50 00:41:42
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:31:47 00:44:21
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:32:38 00:45:09
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 4   20:32:52 00:48:51
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 5   20:40:39 00:50:50
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 6   20:40:11 00:51:20
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 7   20:45:17 00:52:53

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy