17 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 17-7-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 1   21:02:55 01:35:03
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   21:08:22 01:40:21
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   21:08:39 01:40:38
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   21:08:52 01:40:50
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 5   21:09:13 01:41:11
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 6   21:09:42 01:41:39
811 Arjan Stoffels - valk 103 7   21:11:07 01:43:02
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 8   21:13:43 01:45:33
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 9   21:14:16 01:46:05
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 10   21:14:46 01:46:34
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 11   21:15:11 01:46:58
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   21:22:52 01:54:26
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   21:29:22 02:00:45
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 14   21:32:16 02:03:33
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 15   21:38:59 02:10:05
 
Klasse: Laser     Starttijd: 17-7-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
149 Ted Duijvestijn Finn 104 1   20:16:49 00:45:01
60 Peter van derVliet White swan Finn 104 2   20:18:38 00:46:46
36 Max Blom NN Finn 104 3   20:19:43 00:47:48
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 4   20:20:46 00:48:49
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 5   20:22:38 00:49:12
204 onbekend Solo 112 6   20:26:41 00:50:36
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 107 7   20:25:31 00:51:53
37 Koos de Haas Finn 104 8   20:24:33 00:52:27
208870 Anneloes Knegtel Laser 4.7 117 9   20:49:03 01:07:33
8 Jort....... Laser 4.7 117 10   20:52:29 01:10:29
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 17-7-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:17:45 00:48:02
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:17:51 00:48:08
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 3   20:24:27 00:50:12
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 4   20:21:28 00:53:06
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 5   20:29:56 00:54:07
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 6   20:25:25 00:54:13
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 7   20:26:01 00:54:33
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 8   20:28:45 00:55:07
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:23:41 00:56:17
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 10   20:30:29 00:56:55
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 11   20:31:30 00:58:51
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 12   20:36:00 01:00:06
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 13   20:33:17 01:01:33
97 Karsten Wentink Halo H-boot +spi 97,5 14   20:35:38 01:02:11
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 15   20:39:10 01:07:11
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 16   20:41:01 01:07:22
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 17   20:41:08 01:09:02
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 17-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 1   20:33:04 00:47:36
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 2   20:22:34 00:51:17
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 3   20:33:42 00:51:23
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 4   20:34:51 00:52:29
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 5   20:36:13 00:52:32
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 6   20:35:47 00:53:23
258 Naut Willemstein Gele Snaeck Randmeer +spi 105 7   20:39:27 00:56:37
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 8   20:43:26 00:56:53
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 9   20:39:35 00:57:01
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 10   20:46:11 00:59:21
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 11   20:44:35 01:01:49
110 Birgit Melchers Glansrijk Saffier 6,5 no spi 119 12   21:03:26 01:10:07
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 13   21:00:23 01:16:33
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 14   21:06:40 01:17:43
25 Frans Broekhof Mara Elske Soling +spi 96 15   20:55:02 01:18:09
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 16   21:06:00 01:20:00
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 17-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:27:44 00:45:53
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:28:30 00:46:38
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 3   20:29:44 00:47:49
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:30:08 00:48:12
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 5   20:31:08 00:49:10
358 Totally Spies Jerry Yngling +spi 104 6   20:53:52 01:11:02
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 17-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   20:41:50 00:52:38
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 2   20:46:27 00:57:59
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:50:15 00:59:36
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 4   20:51:33 01:04:18
9999999 Jaap Laman Ventu e Susu Tirion 21 no spi 106 5   20:54:02 01:05:08
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 6   20:59:57 01:07:50
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 7   21:10:44 01:19:19
8985 Jory Morren Ship Happens GK24 +spi 103 8   21:13:26 01:25:51
1 Michiel van Cranenburgh Miroka (X1) Etap 23i no spi 111 9   21:22:13 01:27:35
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 10   21:26:43 01:27:41
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 11   21:26:54 01:29:46
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 17-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:35:17 00:47:40
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   20:39:30 00:51:39
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   20:43:16 00:55:13
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   20:43:57 00:55:52
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   20:47:11 00:58:57
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 6   20:51:04 01:02:38
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 7   20:52:00 01:03:30
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm if-e +spi 108,5 8   20:54:41 01:04:14
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 112,5 9   21:23:04 01:27:10

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy