19 aug


Als er iets niet klopt aan de uitslagen of als er andere vragen zijn mail dan naar: nedjirtsdewdnovaremoz.[antispam].@gmail.com

  

Wedstrijd: 19 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 19-8-2020 19:27:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:14:54 00:46:30
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:15:27 00:47:03
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 3   20:15:36 00:47:11
811 Karel van Asselt - valk 103 4   20:16:04 00:47:38
146 John de Vries Glitne Valk 103 5   20:16:51 00:48:23
194 onbekend Valk 103 6   20:17:01 00:48:33
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 7   20:17:27 00:48:59
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 8   20:18:00 00:49:30
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 9   20:19:03 00:50:32
108 Arjan Stoffels Acta est Fabula Valk 103 10   20:19:18 00:50:46
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 11   20:19:25 00:50:54
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   20:19:32 00:51:00
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   20:24:21 00:55:40
 
Klasse: Eenmans     Starttijd: 19-8-2020 19:32:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
144 onbekend Finn 104 1   20:20:01 00:46:10
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 2   20:20:27 00:46:35
842 Peter Bisschop Finn 104 3   20:21:08 00:47:15
99 Mathijs Knegtel iFinn Finn 104 4   20:21:28 00:47:34
63 onbekend Lucky Finn Finn 104 5   20:21:50 00:47:55
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 6   20:23:28 00:48:06
200 Eric Kampschreur Finn 104 7   20:22:12 00:48:16
18 onbekend Finn 104 8   20:22:34 00:48:37
994 Maarten Paddenburg Finn 104 9   20:22:38 00:48:42
13 Huub de Haer Finn 104 10   20:22:49 00:48:52
151 Dick Mulder Finn 104 11   20:23:14 00:49:15
248 Onbekend Finn 104 12   20:24:13 00:50:12
197 Marco Snelderwaard Finn 104 13   20:24:25 00:50:24
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 14   20:24:35 00:50:33
207341 onbekend Laser 4.7 117 15   20:31:21 00:50:44
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 16   20:30:26 00:54:36
87 JPG Prins Merlion Finn 104 27 OCS    
67 Remko Boot Zuleika Finn 104 27 OCS    
37 Koos de Haas Finn 104 27 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 19-8-2020 19:37:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 1   20:22:02 00:50:36
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 2   20:20:47 00:50:37
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 3   20:24:43 00:51:18
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 4   20:21:29 00:51:26
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 5   20:30:04 00:53:04
33 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 6   20:25:53 00:54:55
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 7   20:30:13 00:55:27
801 Maarten L. van der Meeren Cayenne Platu 25 +spi 89 8   20:27:36 00:56:52
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 9   20:33:56 00:59:26
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 10   20:38:35 01:02:50
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 11   20:31:32 01:03:03
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 19-8-2020 19:42:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:26:42 00:42:58
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 2   20:27:39 00:43:53
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 3   20:28:14 00:44:27
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:28:29 00:44:42
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 5   20:29:27 00:45:38
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 104,5 6   20:29:50 00:45:46
350 Reinier de Kler CadYllac Yngling +spi 104 7   20:29:39 00:45:49
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 8   20:30:32 00:46:27
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 9   20:30:54 00:46:48
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 10   20:33:43 00:49:30
74 Zita Divendal Yngling 104 11   20:33:52 00:49:53
37 Reinout van Gelder Poekie G2 no spi 99 12   20:31:45 00:50:15
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 13   20:38:19 00:50:31
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 14   20:34:56 00:50:39
30 Hans Schröder Black Pearl Safier SE23 101,5 15   20:33:46 00:51:00
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 16   20:42:06 00:55:55
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 17   20:46:11 00:57:34
262 Ralph Holland Oude liefde Roest niet Pampus 111 18   20:48:04 00:59:31
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 19   20:45:09 01:00:09
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 19-8-2020 19:47:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   20:36:58 00:47:22
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   20:37:06 00:47:29
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:39:05 00:47:34
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 4   20:37:26 00:47:48
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 5   20:38:41 00:48:05
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 6   20:37:50 00:48:11
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 107,5 7   20:38:53 00:48:15
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 8   20:40:28 00:50:26
2 Rudolf Le Poole Christine Margaretha D-klasse no spi 108 9   20:42:47 00:51:39
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 10   20:47:01 00:51:45
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 11   20:46:33 00:54:38
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 110 12   20:49:55 00:57:12
22 Alex van den Berg Swing Etap 22i 110 13   21:01:26 01:07:40
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 14   21:06:04 01:14:57

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy