20 Juli


Wedstrijd: 20 juli
 
Klasse: Valk     Starttijd: 20-7-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 1   20:37:12 01:10:06
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:38:52 01:11:43
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 3   20:40:23 01:13:11
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   20:40:29 01:13:18
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 5   20:41:18 01:14:04
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:44:36 01:17:17
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 20-7-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:41:37 01:08:52
147 Ted Duyvestijn Finn 104 2   20:42:59 01:10:10
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 3   20:43:06 01:10:17
133 Tobias de Haer Finn 104 4   20:43:13 01:10:24
199 Matthijs Knegtel Finn 104 5   20:45:34 01:12:40
222 Maarten Paddenburg Finn 104 6   20:45:49 01:12:54
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 7   20:48:18 01:13:11
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 8   20:46:29 01:13:33
48 Emil Root Annapurna Finn 104 9   20:46:36 01:13:40
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 10   20:46:56 01:13:58
13 Huub de Haer Finn 104 11   20:47:11 01:14:13
220 Frank Tromp Finn 104 12   20:47:33 01:14:34
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 13   20:48:42 01:15:41
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 14   20:51:56 01:16:34
47 Hans dekker Finn 104 15   20:49:39 01:16:35
206989 Marnix van Lent Laser 107 16   20:56:05 01:20:27
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 17   21:15:47 01:38:52
250 Cees Nater fanater Finn 104 34 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 20-7-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 1   20:43:50 01:17:20
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:42:35 01:18:07
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 3   20:56:31 01:25:49
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 4   20:54:53 01:25:54
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 5   21:03:35 01:28:35
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 6   21:09:20 01:38:15
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 20-7-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:31:35 00:49:36
560 Laurent Declerck RS500 +spi 99 2   20:31:04 00:51:35
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 3   20:34:30 00:51:54
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 4   20:35:13 00:52:35
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 5   20:36:01 00:53:52
405 Niek Hoek Pampus 111 6   20:40:00 00:54:03
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 7   20:44:11 00:57:34
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 8   20:27:49 00:57:36
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 9   20:44:50 00:58:09
2588 Marcel van Dijk Burning Love Schakel no spi 112 10   20:50:26 01:02:53
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 11   20:47:42 01:03:34
2387 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 111,5 12   20:51:38 01:04:14
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 13   20:49:57 01:06:37
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 14   20:54:35 01:11:01
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 15   20:56:13 01:12:36
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 16   20:56:59 01:13:19
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 20-7-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:45:01 00:55:49
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:47:23 00:59:08
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 3   20:54:02 01:04:31
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:56:50 01:05:36
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 5   21:02:17 01:06:38

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy