20210609


Beste deelnemers,

Er waren veel deelnemers die zich nog niet hadden ingeschreven!!!!!! Graag even doen.

 

versie  2

Wedstrijd: 9 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 9-6-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:34:55 01:07:53
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:36:11 01:09:06
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 3   20:36:42 01:09:36
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 4   20:37:44 01:10:37
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:38:16 01:11:07
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 6   20:38:43 01:11:34
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 7   20:38:58 01:11:48
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 8   20:39:28 01:12:18
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 9   20:40:11 01:13:00
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 10   20:40:55 01:13:42
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 11   20:42:29 01:15:13
622 Tim Ronde Starflite Valk 104 12   20:45:18 01:17:13
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 13   20:46:59 01:19:36
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 9-6-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
149 Ted Duyvestijn Finn 104 1   20:39:58 01:07:17
200 Eric Kampschreur Finn 104 2   20:41:11 01:08:27
19 Jan van Oosteroom Finn 104 3   20:42:57 01:10:08
116 Marco Eenman Finn 104 4   20:43:08 01:10:19
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 5   20:43:23 01:10:33
222 Maarten Paddenburg Finn 107 6   20:45:47 01:10:50
13 Huub de Haer Finn 104 7   20:43:48 01:10:58
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 8   20:43:54 01:11:04
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 9   20:43:57 01:11:06
151 Dick Mulder Finn 104 10   20:44:05 01:11:14
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 11   20:44:11 01:11:20
199 Matthijs Knegtel Finn 104 12   20:44:58 01:12:05
928 Emil Root Finn 104 13   20:45:05 01:12:12
133 Tobias de Haer Finn 104 14   20:45:50 01:12:55
220 Frank Tromp Finn 104 15   20:46:03 01:13:07
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 16   20:46:09 01:13:13
703 Marco Snelderwaard Finn 104 17   20:49:36 01:16:32
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 25 OCS    
250 Cees Nater fanater Finn 104 25 OCS    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 9-6-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:42:17 01:17:48
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 2   20:57:11 01:22:11
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 3   20:48:23 01:22:27
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 4   20:51:57 01:23:49
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 5   20:51:07 01:25:32
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 6   20:49:24 01:26:01
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 7   21:01:07 01:26:07
4799 Cornelis Zant Waai Spirit 32 no spi 98 8   20:59:32 01:26:15
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 9   20:55:46 01:30:45
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 10   21:06:47 01:30:53
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 11   20:53:42 01:30:59
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 12   20:54:42 01:32:09
8157 Rene de Korte de Groet-yes Argo 680 + spi 98,5 13   21:07:21 01:33:46
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 14   21:09:24 01:39:23
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 15   21:26:30 01:53:46
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 95,8 16   21:25:39 01:55:30
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 9-6-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:56:40 01:13:43
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:59:07 01:16:04
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 3   21:03:26 01:19:28
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 4   21:03:59 01:19:59
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 5   21:03:33 01:20:20
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 6   21:05:14 01:21:10
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 7   21:05:52 01:21:47
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 8   21:21:41 01:31:11
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 9   21:19:04 01:34:21
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:21:02 01:36:14
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 11   21:35:46 01:47:42
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 9-6-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   21:12:23 01:21:17
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2   21:11:29 01:21:58
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   21:16:47 01:23:49
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 4   21:14:17 01:24:38
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 5   21:21:59 01:31:56
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 6   21:24:41 01:32:18
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   21:35:34 01:35:19
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 8   21:32:13 01:39:11
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 9   21:33:38 01:42:58
42 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 105 10   21:33:09 01:43:00
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 11   21:54:24 01:59:49
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 12   22:04:18 02:02:11
723 Igna Oomen Strider Waarschip 1/2ton 103,1 13   22:00:16 02:11:12

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy