20210616


Wedstrijd: 16 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 16-6-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Karel van Asselt - valk 103 1   20:58:16 01:30:33
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 2   21:01:58 01:34:08
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 3   21:02:14 01:34:24
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 4   21:02:30 01:34:40
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   21:04:03 01:36:10
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 6   21:04:19 01:36:26
814 Sipko Visser Hipka Valk 103 7   21:04:58 01:37:03
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   21:06:56 01:38:58
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 9   21:07:18 01:39:19
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 10   21:08:34 01:40:33
622 Tim Ronde Starflite Valk 104 11   21:16:06 01:46:50
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 12   21:18:02 01:49:44
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 16-6-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
13 Huub de Haer Finn 104 1   20:16:40 00:44:52
220 Frank Tromp Finn 104 2   20:16:57 00:45:08
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 3   20:17:00 00:45:12
250 Cees Nater fanater Finn 104 4   20:17:47 00:45:57
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 5   20:18:38 00:46:46
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 6   20:19:08 00:47:14
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 7   20:22:11 00:50:11
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 8   20:23:04 00:51:01
197 Walter Kamsteeg Finn 104 9   20:25:09 00:53:01
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 10   20:31:20 00:57:19
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 11   20:34:51 01:00:36
1013 Philip de Koning Gans Finn 104 27 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 16-6-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:15:49 00:47:11
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 2   20:20:54 00:51:34
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 3   20:26:21 00:55:56
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m no spi 101,5 4   20:31:59 00:56:08
61 Reinier de Kler Litlle wing H boot no spi 100 5   20:32:50 00:57:50
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 6 OCS3 20:23:40 00:57:56
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   20:25:20 00:58:12
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 8   20:28:24 01:00:00
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 9   20:31:21 01:00:36
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 10   20:36:53 01:01:17
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 11   20:38:19 01:03:19
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 95 12   20:35:24 01:03:35
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 13   20:30:42 01:04:23
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 14   20:32:58 01:05:07
9130 Martin Meester Hauraki X-37 82,5 15   20:28:53 01:05:19
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 95,8 16   20:40:10 01:08:01
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 16-6-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   20:29:44 00:47:49
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 2   20:31:10 00:49:12
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   20:32:35 00:50:33
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 4   20:32:50 00:50:48
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 5   20:35:38 00:52:59
49 Bart Andriessen Yngling +spi 104 6   20:37:56 00:55:42
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 7   20:39:44 00:56:53
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 8   20:40:16 00:57:24
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 9   20:50:16 01:05:22
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 10   21:07:04 01:23:43
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 16-6-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   20:34:27 00:46:52
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:35:39 00:47:07
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   20:35:13 00:47:36
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:37:40 00:48:05
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   20:36:42 00:49:00
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 6 OCS3 20:38:44 00:52:27
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 7   20:42:52 00:53:50
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 96 8   20:37:41 00:54:53
42 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 105 9   20:42:57 00:55:11
723 Igna Oomen Strider Waarschip 1/2ton 103,1 10   20:51:10 01:04:10
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 11   21:01:04 01:06:43
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 12   20:59:18 01:08:48
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 13   21:07:11 01:10:50

 

OCS3: te vroeg gestart 3% tijdstraf

 

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy