20210623


Wedstrijd: 23 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 23-6-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:49:31 01:22:03
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 2   20:51:14 01:23:43
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:51:43 01:24:11
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 4   20:54:25 01:26:49
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 5   20:54:52 01:27:15
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 6   20:54:55 01:27:18
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 7   20:55:08 01:27:31
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 8   20:57:07 01:29:26
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 9   20:58:55 01:31:11
146 John de Vries Glitne Valk 103 10   20:59:22 01:31:37
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 11   20:59:28 01:31:42
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 12   21:03:13 01:35:21
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 23-6-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
19 Jan van Oosteroom Finn 104 1   20:54:00 01:20:46
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 2   20:54:28 01:21:13
250 Cees Nater fanater Finn 104 3   20:57:39 01:24:16
200 Eric Kampschreur Finn 104 4   20:57:40 01:24:18
13 Huub de Haer Finn 104 5   20:58:34 01:25:09
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 6   20:58:51 01:25:26
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 7   20:58:59 01:25:33
151 Dick Mulder Finn 104 8   20:59:15 01:25:49
222 Maarten Paddenburg Finn 107 9   21:02:27 01:26:24
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 10   21:00:12 01:26:44
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 11   21:00:28 01:27:00
199 Matthijs Knegtel Finn 104 12   21:01:22 01:27:51
220 Frank Tromp Finn 104 13   21:01:55 01:28:23
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 14   21:02:39 01:29:05
149 Ted Duyvestijn Finn 104 15   21:02:49 01:29:15
703 Marco Snelderwaard Finn 104 16   21:03:24 01:29:49
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 17   21:07:43 01:31:20
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 23-6-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:55:51 01:33:28
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 2   20:59:49 01:35:19
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3 OCS3 21:00:08 01:38:32
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 4   21:01:35 01:40:06
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 5   21:08:08 01:41:27
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m no spi 101,5 6   21:19:37 01:43:05
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 7   21:05:03 01:44:06
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 8   21:21:23 01:46:23
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 9   21:21:46 01:46:46
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 10   21:07:29 01:46:55
61 Reinier de Kler Litlle wing H boot no spi 100 11 OCS3 21:20:37 01:48:47
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 12   21:26:39 01:50:32
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 13   21:13:27 01:50:37
9130 Martin Meester Hauraki X-37 82,5 14   21:07:54 01:52:36
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 15   21:26:48 01:56:27
8157 Rene de Korte de Groet-yes Argo 680 + spi 98,5 16   21:30:56 01:57:42
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 17   21:42:57 02:10:34

 OCS3: te vroeg gestart 3% tijdstraf

 

Klasse: Open Boten     Starttijd: 23-6-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 1   21:15:08 01:31:29
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 2   21:16:10 01:32:28
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 3   21:21:32 01:37:38
49 Bart Andriessen Yngling +spi 104 4   21:26:24 01:42:18
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 5   21:05:39 01:43:12
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 6   21:29:46 01:44:32
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:40:26 01:48:00
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 8   21:34:20 01:48:53
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 9   21:42:52 01:50:11
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:42:08 01:56:19
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 11   21:59:20 02:09:37
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 23-6-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   21:27:01 01:34:54
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 2   21:27:24 01:37:03
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 3   21:27:35 01:37:14
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   21:38:38 01:43:47
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 5   21:37:44 01:46:51
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 6   21:41:39 01:48:31
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   22:02:33 01:58:35
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 8   21:58:36 02:02:34
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 9   22:15:24 02:19:15
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 17 DNF    
723 Igna Oomen Strider Waarschip 1/2ton 103,1 17 DNF    
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 17 DNF    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy