20210714


Klasse: Valk     Starttijd: 14-7-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:07:36 00:41:22
814 Sipko Visser Hipka Valk 103 2   20:07:57 00:41:42
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 3   20:08:23 00:42:07
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 4   20:08:54 00:42:37
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:09:14 00:42:56
146 John de Vries Glitne Valk 103 6   20:09:52 00:43:34
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 7   20:13:23 00:46:58
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 14-7-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
199 Matthijs Knegtel Finn 104 1   20:12:49 00:41:10
19 Jan van Oosteroom Finn 104 2   20:13:30 00:41:50
13 Huub de Haer Finn 104 3   20:13:50 00:42:08
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 4   20:13:53 00:42:12
133 Tobias de Haer Finn 104 5   20:14:06 00:42:25
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 6   20:14:22 00:42:40
222 Maarten Paddenburg Finn 104 7   20:14:28 00:42:46
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 8   20:20:21 00:47:03
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 28 DNF    
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 28 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 14-7-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m no spi 101,5 1   20:25:25 00:49:40
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 2   20:19:46 00:50:18
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 3   20:21:41 00:50:51
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 95,8 4   20:24:19 00:51:29
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 5   20:19:37 00:51:35
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 6   20:20:18 00:52:22
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 7   20:20:47 00:52:55
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 8   20:26:46 00:53:55
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 9   20:21:45 00:54:03
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 10   20:29:57 00:54:24
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 14-7-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 1   20:26:20 00:44:08
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 2   20:28:25 00:46:33
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 3   20:33:39 00:48:07
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 4   20:32:39 00:50:08
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 5   20:35:09 00:52:32
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 20 DNF    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 14-7-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 1   20:32:30 00:45:02
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:36:05 00:47:32
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 3   20:35:31 00:47:53
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:39:04 00:49:23
723 Igna Oomen Strider Waarschip 1/2ton 103,1 5   20:39:57 00:53:18
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 96 6   20:36:54 00:54:04
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 7   20:49:35 00:56:39
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 8   20:45:42 00:57:32

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy