20210721


Klasse: Valk     Starttijd: 21-7-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:32:43 01:05:45
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:33:19 01:06:19
146 John de Vries Glitne Valk 103 3   20:38:25 01:11:16
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   20:38:40 01:11:31
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:39:57 01:12:46
817 Jan Ligthart Hels Bells Valk 103 6   20:40:35 01:13:23
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 7   20:40:37 01:13:24
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 8   20:40:39 01:13:26
622 Tim Ronde Starflite Valk 103 9   20:41:06 01:13:53
811 Karel van Asselt - valk 103 20 OCS    
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 21-7-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:39:38 01:06:57
151 Dick Mulder Finn 104 2   20:40:23 01:07:40
19 Jan van Oosteroom Finn 104 3   20:40:36 01:07:53
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 4   20:40:41 01:07:57
200 Eric Kampschreur Finn 104 5   20:40:42 01:07:58
13 Huub de Haer Finn 104 6   20:40:43 01:07:59
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 7   20:40:57 01:08:13
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 8   20:43:20 01:08:32
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 9   20:42:39 01:09:51
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 10   20:42:43 01:09:55
199 Matthijs Knegtel Finn 104 11   20:42:57 01:10:08
49 Aart Bootsma Finn 104 12   20:43:18 01:10:28
222 Maarten Paddenburg Finn 104 13   20:43:49 01:10:59
197 Walter Kamsteeg Finn 104 14,5   20:44:44 01:11:51
1013 Philip de Koning Gans Finn 104 14,5   20:44:44 01:11:51
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 16   20:51:43 01:16:22
67 Harco Alkema Finn 104 17   20:53:10 01:19:58
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 21-7-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 1   20:46:11 01:11:11
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 2   20:37:30 01:12:15
61 Reinier de Kler Litlle wing H boot no spi 100 3   20:47:43 01:12:43
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 4   20:40:40 01:13:46
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 5   20:44:44 01:15:57
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 6   20:51:20 01:16:20
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 7   20:43:09 01:16:35
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 8   20:42:50 01:18:26
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 9   20:55:04 01:19:17
8157 Rene de Korte de Groet-yes Argo 680 + spi 98,5 10   20:53:30 01:19:42
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 11   20:58:24 01:26:52
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 21-7-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:13:15 00:31:58
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:13:45 00:32:27
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   20:14:32 00:33:12
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 4   20:16:22 00:34:38
1147 Arnoud Meihuizen Valk Randmeer +spi 105 5   20:16:56 00:35:10
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 6   20:16:38 00:35:14
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 7   20:16:55 00:35:29
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 8   20:21:51 00:37:42
49 Bart Andriessen Yngling +spi 104 9   20:19:56 00:38:23
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 10   20:23:13 00:38:45
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 11   20:21:09 00:39:11
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 12   20:26:42 00:44:29
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 13   20:30:26 00:45:14
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:29:10 00:46:50
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   20:37:41 00:53:39
1111111 Jacco Hoogenboom Verlof verweg Polyvalk no spi 111,5 16   21:00:23 01:12:05
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 17   20:41:29 01:14:04
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 21-7-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:22:10 00:35:13
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:24:49 00:37:02
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 3   20:26:58 00:38:19
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 4   20:26:03 00:38:55
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 96 5   20:22:31 00:39:05
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 6   20:26:28 00:39:19
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 7   20:27:00 00:39:48
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 8   20:37:26 00:48:06
42 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 105 9   20:39:36 00:52:00
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 10   20:45:43 00:52:20
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 11   20:41:15 00:53:19
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 12   20:45:19 00:55:48
723 Igna Oomen Strider Waarschip 1/2ton 103,1 13   20:45:25 00:58:36
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 14   20:59:51 01:09:18

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy