20210804


Wedstrijd: 4 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 4-8-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 1   20:17:07 00:50:36
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 2   20:19:28 00:52:53
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 3   20:20:07 00:53:31
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 4   20:21:16 00:54:38
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 5   20:21:17 00:54:39
622 Tim Ronde Starflite Valk 103 6   20:22:16 00:55:36
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 7   20:23:47 00:57:04
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 8   20:24:28 00:57:44
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 4-8-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:21:59 00:49:59
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 2   20:22:48 00:50:46
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 3   20:23:04 00:51:01
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 4   20:24:53 00:52:46
222 Maarten Paddenburg Finn 104 5   20:25:08 00:53:01
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 6   20:25:37 00:53:29
49 Aart Bootsma Finn 104 7   20:25:42 00:53:33
151 Dick Mulder Finn 104 8   20:26:02 00:53:53
1013 Philip de Koning Gans Finn 104 9   20:28:25 00:56:10
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 4-8-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:21:46 00:54:04
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 2   20:27:03 00:58:29
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 no spi 91,8 3   20:30:54 01:00:53
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 4   20:40:37 01:05:37
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 5   20:36:31 01:09:07
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 6   20:47:54 01:15:56
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 7   21:04:18 01:31:07
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 4-8-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 1   20:38:28 00:55:41
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:40:06 00:57:47
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 3   20:40:52 00:58:32
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 4   20:41:55 00:59:32
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 105 5   20:45:07 01:02:01
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 6   20:46:26 01:03:16
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 7   20:53:11 01:05:56
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 8   21:01:53 01:13:26
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 9   20:57:45 01:14:03
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   21:22:36 01:37:43
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 4-8-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:54:45 01:04:53
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 2   20:49:38 01:05:57
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 3   20:55:04 01:06:25
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   21:07:15 01:15:07
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 5   21:04:39 01:15:30
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 6   21:13:41 01:21:21
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 7   21:30:26 01:30:53

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy