20210818


Klasse: Valk     Starttijd: 18-8-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   20:34:47 01:07:45
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:35:19 01:08:16
146 John de Vries Glitne Valk 103 3   20:35:52 01:08:48
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 4   20:36:30 01:09:25
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 5   20:36:58 01:09:52
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:37:56 01:10:48
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 7   20:39:12 01:12:02
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 8   20:40:08 01:12:57
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 9   20:41:22 01:14:09
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 18-8-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:39:36 01:06:55
149 Ted Duyvestijn Finn 104 2   20:39:58 01:07:16
116 Marco Eenman Finn 104 3   20:40:03 01:07:21
200 Eric Kampschreur Finn 104 4   20:41:59 01:09:13
222 Maarten Paddenburg Finn 104 5   20:42:21 01:09:34
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 6   20:42:41 01:09:53
1015 Reijer Stuurman Finn 104 7   20:42:57 01:10:08
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 8   20:43:07 01:10:19
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 9   20:43:44 01:10:53
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 10   20:46:44 01:11:43
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 18-8-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:40:47 01:16:03
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 2   20:46:27 01:16:49
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 3   20:43:34 01:17:02
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 4   20:53:00 01:18:00
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 5   20:50:23 01:27:09
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 6   20:59:46 01:28:18
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 7   21:06:23 01:30:28
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 95,8 8   21:05:07 01:34:04
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 9   21:19:02 01:46:09
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 18-8-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 1   20:52:59 00:57:55
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 2   20:43:42 01:00:40
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 3   20:46:08 01:02:59
49 Bart Andriessen Yngling +spi 104 4   20:46:20 01:03:47
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 5   20:51:39 01:04:16
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 6   20:56:33 01:08:40
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 7   20:54:51 01:11:17
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 8   20:55:30 01:12:36
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 9   20:56:19 01:12:41
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 10   20:57:21 01:13:40
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 11   20:57:36 01:14:37
18 Michael de Kraa HobyTiger 75 12   20:41:38 01:22:10
1111111 Jacco Hoogenboom Verlof verweg Polyvalk no spi 111,5 22 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 18-8-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 1   20:48:51 00:59:24
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 2   20:55:54 01:04:45
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 3   20:55:06 01:06:26
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 4   20:50:15 01:06:35
2 Rudolf Le Poole Christine Margaretha D-Klasse no spi 108 5   21:06:27 01:15:25
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 6   21:14:25 01:17:05
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 7   21:10:59 01:18:53
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 8   21:18:30 01:22:01
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 9   21:19:34 01:27:33

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy