20210825


Klasse: Valk     Starttijd: 25-8-2021 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:15:51 00:49:22
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:16:00 00:49:31
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 3   20:16:28 00:49:58
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 4   20:16:35 00:50:04
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 5   20:16:57 00:50:26
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 6   20:17:50 00:51:18
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 7   20:18:56 00:52:22
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 8   20:19:22 00:52:47
560 Harco Alkema Tante Mathilde Valk 103 9   20:20:00 00:53:24
146 John de Vries Glitne Valk 103 10   20:20:16 00:53:40
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 25-8-2021 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1 OCS    
149 Ted Duyvestijn Finn 104 1   20:22:01 00:50:01
157283 Frank van Schaik Patient Zero Laser 107 2   20:23:35 00:50:04
151 Dick Mulder Finn 104 3   20:22:19 00:50:18
140 Robert Kampschreur bzn Finn 104 4   20:22:23 00:50:22
116 Marco Eenman Finn 104 5   20:22:34 00:50:32
222 Maarten Paddenburg Finn 104 6   20:22:49 00:50:47
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 7   20:22:54 00:50:51
928 Emil Root Finn 104 8   20:23:03 00:51:00
220 Frank Tromp Finn 104 9   20:23:04 00:51:01
1015 Reijer Stuurman Finn 104 10   20:23:10 00:51:07
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 11   20:23:30 00:51:26
85 Peter Bisschop Sau Finn Finn 104 12   20:23:31 00:51:27
199 Matthijs Knegtel Finn 104 13   20:23:32 00:51:28
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 14   20:23:33 00:51:29
133 Tobias de Haer Finn 104 15   20:24:04 00:51:59
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 16   20:24:10 00:52:05
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 17   20:24:17 00:52:11
197 Walter Kamsteeg Finn 104 18   20:24:20 00:52:14
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 25-8-2021 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 1   20:22:35 00:53:27
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 2   20:26:37 00:55:30
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 3   20:30:31 00:55:31
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 4   20:24:53 00:57:41
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 95,8 5   20:30:25 00:57:50
33 Bernard Menken Geluksvogel Flyer 33 89 6   20:27:35 00:59:05
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 7   20:26:11 00:59:11
855 Walter Koning Royal victory Victoire 855 +spi 101 8   20:35:38 01:00:02
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 9   20:35:08 01:00:08
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 10   20:33:22 01:00:48
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 11   20:27:43 01:00:56
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 12   20:41:03 01:07:24
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 25-8-2021 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 1   20:32:02 00:49:33
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 2   20:42:47 00:49:50
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 3   20:32:41 00:50:39
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 4   20:33:39 00:51:06
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 5   20:22:58 00:51:46
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 6   20:33:52 00:51:48
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 7   20:35:56 00:53:46
349 Pieter Bout Yngling +spi 104 8   20:36:05 00:53:56
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 9   20:40:20 00:54:21
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 10   20:40:52 00:54:36
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 11   20:37:13 00:55:01
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 105 12   20:38:22 00:55:36
49 Bart Andriessen Yngling +spi 104 13   20:40:07 00:57:48
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:41:14 00:58:19
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 15   20:41:51 00:58:54
1147 Arnoud Meihuizen Valk Randmeer +spi 105 16   20:42:07 00:59:10
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 17   20:47:01 01:00:06
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 25-8-2021 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 1   20:42:51 00:54:50
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 2   20:43:57 00:54:50
2 Rudolf Le Poole Christine Margaretha D-Klasse no spi 108 3   20:45:47 00:56:16
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:46:53 00:56:31
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 5   20:46:47 00:57:29
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 6   20:45:40 00:57:30
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 7   20:41:22 00:57:31
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 8   20:53:02 00:58:38
42 Wichert Akkerman Phoca Contessa 28 no spi 105 9   20:46:59 00:59:02
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 10 OCS3 20:53:38 01:02:00
184 Maarten Pronk Scudder Mariehol 26 +spi 108 11   20:54:23 01:04:14
28 Hans Rohlof Swaen Hunter 28 no spi 109 12   20:56:37 01:05:42

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy