21 aug


Beste deelnemers,

Het was niet mogelijk om een represetatieve uitslag te maken voor de ratingklassen: kajuit A, kajuit B en de openboten.

Dit is wel gelukt voor de (bijna)éénheidsklassen: Valken, Laser/Finn/Yngling/Marieholm)

 

Klasse: Valk     Starttijd: 21-8-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 1   20:53:14 01:25:39
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 2   20:53:40 01:26:05
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 3   20:54:27 01:26:50
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 4   20:54:35 01:26:58
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 5   20:54:59 01:27:21
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 6   20:55:47 01:28:08
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 7   20:57:35 01:29:53
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:57:40 01:29:58
713 Jos de Jonge en Hubert Koekenberg Kalebas Valk 103 9   20:57:47 01:30:04
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 10   20:59:41 01:31:55
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 11   20:59:58 01:32:12
811 Arjan Stoffels - valk 103 23 OCS    
 
Klasse: Laser     Starttijd: 21-8-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:49:12 01:16:09
84 Peter Peet Pietje Finn 104 2   20:50:18 01:17:12
67 ?? Finn 104 3   20:52:13 01:19:03
180751 Maaike Boele Laser Radiaal/std 107 4   20:55:11 01:19:36
36 Max Blom NN Finn 104 5   20:52:57 01:19:45
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 6   20:57:13 01:21:30
149 Ted Duijvestijn Finn 104 7   20:56:15 01:22:55
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 8   20:59:21 01:25:54
37 Koos de Haas Finn 104 19 DNF    
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 21-8-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 27 DNF    
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 27 DNF    
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 27 DNF    
717 Jan Wind Bont en blauw Saffier SC 8m +code zero 101,5 27 DNF    
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 27 DNF    
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 27 DNF    
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 27 DNF    
1411 Sjoerd Hulstra Parship First 30 +spi 95,5 27 DNF    
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 27 DNF    
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 27 DNF    
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 27 DNF    
4545454 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 27 DNF    
5461 Bart Oostdam Balder Pion no spi 98 27 DNF    
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 21-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 26 DNF    
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 26 DNF    
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 26 DNF    
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 26 DNF    
2344 Bijvoet en Lamboo Sweet Jane Centaur no spi 111,5 26 DNF    
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 26 DNF    
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 26 DNF    
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 26 DNF    
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 26 DNF    
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 26 DNF    
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 26 DNF    
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 26 DNF    
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 21-8-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 1   21:03:52 01:20:38
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   21:05:46 01:22:28
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 3   21:07:45 01:24:22
34 Huub de Haer Yngling 104 15 OCS    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 21-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
1 Michiel van Cranenburgh Miroka (X1) Etap 23i no spi 111 17 DNF    
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 17 DNF    
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 17 DNF    
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 17 DNF    
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 17 DNF    
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 17 DNF    
5555555 Alex van den Berg Olijfje Varianta no spi 116 17 DNF    
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 21-8-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 1   21:07:33 01:18:14
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 2   21:09:23 01:19:59
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   21:09:39 01:20:14
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 4   21:10:04 01:20:37
1176 Marco Snelderwaard Brise du Roi Marieholm if-e +spi 108,5 5   21:12:34 01:20:42
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 6   21:10:15 01:20:48
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 112,5 7   21:16:33 01:21:22
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 8   21:11:20 01:21:49

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy