22 juli


Hierbij de eerste uitslag van dit bijzondere jaar. Er worden dit jaar helaas maar 6 zomeravondwedstrijden gevaren. Het aantal inschrijvingen zijn daardoor ook wat lager dan anders. Er is daarom besloten om geen apparte klassementen te maken voor de Ynglings, Marieholms en efsixen.

Er deden woensdag nog veel boten mee die zich niet hadden ingeschreven. Graag dit snel nog doen!

Als er iets niet klopt aan de uitslagen of als er andere vragen zijn mail dan naar: nedjirtsdewdnovaremoz.[antispam].@gmail.com

 

Wedstrijd: 22 juli
 
Klasse: Valk     Starttijd: 22-7-2020 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
811 Karel van Asselt - valk 103 1   20:17:56 00:51:23
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 2   20:18:56 00:52:22
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 3   20:19:37 00:53:01
680 Team Mulder/Hart Liever Blauw Valk 103 4   20:20:54 00:54:17
194 onbekend Valk 103 5   20:21:21 00:54:42
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 6   20:23:18 00:56:36
146 John de Vries Glitne Valk 103 7   20:23:22 00:56:40
108 Arjan Stoffels Acta est Fabula Valk 103 8   20:23:32 00:56:50
76 Hugo van Maarleveld Ramona Valk 103 9   20:23:38 00:56:56
817 onbekend Valk 103 10   20:23:55 00:57:12
843 Peter van Riet Syrene Valk 103 11   20:24:37 00:57:53
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 12   20:25:53 00:59:07
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 13   20:29:07 01:02:15
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 14   20:29:36 01:02:43
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 15   20:31:34 01:04:37
357 onbekend Valk 103 16   20:34:38 01:07:36
 
Klasse: Eenmans     Starttijd: 22-7-2020 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 1   20:26:15 00:54:05
200 Eric Kampschreur Finn 104 2   20:27:17 00:55:04
140 Robert Kampschreur Finn 104 3   20:27:24 00:55:11
149 Ted Duijvestijn Finn 104 4   20:27:41 00:55:28
66 Peter Bisschop Finn 104 5   20:27:48 00:55:34
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 6   20:27:55 00:55:41
157 Boudewijn Beck Finn 104 7   20:28:56 00:56:40
87 JPG Prins Merlion Finn 104 8   20:29:23 00:57:06
151 onbekend Finn 104 9   20:30:37 00:58:17
157283 Frank van Schaik Bella ciao Laser 107 10   20:32:34 00:58:28
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 11   20:32:05 00:59:41
37 Koos de Haas Finn 104 12   20:32:21 00:59:57
99 Mathijs Knegtel iFinn Finn 104 13   20:32:48 01:00:23
197 Marco Snelderwaard Finn 104 14   20:34:07 01:01:39
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 15   20:47:28 01:12:24
207341 Laser 4.7 117 16   20:58:48 01:15:53
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 22-7-2020 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:28:46 01:02:10
408 Arno Boot Esprix X-99 +spi 86,5 2   20:39:39 01:14:45
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 3   20:39:53 01:15:00
7557 Jacco Hoogenboom Avalanche Dehler 29 no spi 94,7 4   20:46:10 01:15:09
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 5   20:45:01 01:15:17
33 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 6   20:44:21 01:17:56
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:47:10 01:18:36
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 8   20:54:44 01:23:04
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 22-7-2020 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:38:15 00:56:01
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 2   20:40:44 00:58:24
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 3   20:44:02 01:01:34
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 4   20:59:11 01:02:51
2039 Bart Burger Blue Magic Efsix +spi 104,5 5   20:48:54 01:05:56
350 Reinier de Kler CadYllac Yngling +spi 104 6   20:49:04 01:06:25
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 7   20:50:45 01:07:42
2036 Kees Maassen Stille Wille Efsix +spi 104,5 8   20:51:59 01:08:53
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 104,5 9   20:52:13 01:09:07
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 10   20:55:37 01:12:42
2387 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 11   21:07:48 01:18:44
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 12   21:02:32 01:18:59
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 13   21:03:56 01:20:19
113 Jeroen Krijt Kingling Yngling +spi 104 14   21:04:29 01:21:14
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 15   21:25:59 01:40:56
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 16   21:56:36 02:02:31
674 Thijs en Martijn Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 22 DNF    
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 22-7-2020 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 106 1   20:57:43 01:08:36
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 2   21:03:47 01:14:40
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 3   21:10:56 01:21:27
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   21:11:20 01:21:50
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 5   21:15:57 01:26:12
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   21:21:53 01:31:49
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 7   21:32:12 01:41:08
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 8   21:48:27 01:54:12
780 Maaike Boele Fly away Kolibri 560 no spi 116 9   21:57:36 01:54:18
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 10   21:56:00 01:55:25
546 Teije van Vliet 546 Kolibri 560 no Spi 116 11   22:01:00 01:57:14
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 12   21:55:06 01:59:21
184 Pronk Scudder Marieholm IF-e no spi 110 13   22:01:00 02:03:38
5555555 Oomen Strider Waarschip 870 102,6 14   21:54:27 02:06:10
22 Alex van den Berg Swing Etap 22i 110 15   22:04:04 02:06:26
1833 Marcus Rolloos Aegir Marieholm IF +spi 105,5 16   22:01:40 02:09:32
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 19 DNF    

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy