22 Juni


Wedstrijd: 22 juni
 
Klasse: Valk     Starttijd: 22-6-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:36:36 01:09:31
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:37:35 01:10:28
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:38:28 01:11:20
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 4   20:38:39 01:11:31
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 5   20:38:59 01:11:50
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 6   20:40:01 01:12:50
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 22-6-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
133 Tobias de Haer Finn 104 1   20:43:09 01:10:20
85 Peter Bisschop Sau Finnjol Finn 104 2   20:44:22 01:11:31
20 Leo Hartman Marianne Finn 104 3   20:44:33 01:11:41
48 Emil Root Annapurna Finn 104 4   20:44:44 01:11:51
131 Max Blom Finn 104 5   20:45:08 01:12:15
220 Frank Tromp Finn 104 6   20:45:10 01:12:16
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 7   20:45:27 01:12:33
147 Ted Duyvestijn Finn 104 8   20:45:55 01:13:00
222 Maarten Paddenburg Finn 104 9   20:46:20 01:13:24
250 Cees Nater fanater Finn 104 10   20:46:24 01:13:28
966 Walter Kamsteeg Finn 104 11   20:46:48 01:13:51
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 12   20:47:04 01:14:07
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 13   20:47:14 01:14:16
13 Huub de Haer Finn 104 14   20:47:38 01:14:39
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 15   20:50:20 01:15:05
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 16   20:48:28 01:15:27
47 Hans dekker Finn 104 17   20:49:06 01:16:03
206989 Marnix van Lent Laser 107 18   20:52:42 01:17:18
150 Emile van Oorschot Finn 104 19   20:52:15 01:19:05
1013 Marco Snelderwaard Finn 104 20   20:52:31 01:19:21
175613 Gerard van Bruggen Bloody Mary Laser 107 21   20:57:03 01:21:22
58315 Sebastian d Martin-vazquez tudsbery Toro II Laser 107 22   21:16:14 01:39:17
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 22-6-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 1   20:41:28 01:16:50
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:43:57 01:17:28
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 3   20:44:05 01:17:38
717 Jan Wind Bont en Blauw Saffier SC8m +code zero 100 4   20:53:07 01:18:07
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 5   20:49:22 01:18:17
36 Erik Vliegenthart AT-36 100 6   20:53:41 01:18:41
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 7   20:49:50 01:20:28
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 8   20:45:36 01:21:37
341 Michiel Noordzij Amazing Grace Alerion Express 28 +code 0 100 9   20:57:31 01:22:31
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 10   20:51:41 01:23:32
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 11   20:55:13 01:23:34
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 12   20:48:33 01:25:02
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 13   21:03:00 01:29:47
801 Maarten Lucas van der Meeren Cayenne Beneteau 25+spi 91,5 14   21:01:26 01:34:27
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 15 OCS3 21:04:46 01:36:30
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 22-6-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 1   20:53:29 01:10:40
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 2   20:54:08 01:11:17
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 105 3   20:56:07 01:12:30
266 Kees Barnhard Brandhout Pampus 112 4   21:01:16 01:12:34
321 Jikke de Jong Yngling +spi 104 5   20:56:41 01:13:44
378 Wil van der Kroft Deftige Lakei Pampus 112 6   21:05:13 01:16:05
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 7   21:00:50 01:16:59
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 8   21:06:35 01:17:39
2387 Arnoud Briede El Capitano Centaur no spi 111,5 9   21:08:33 01:19:25
2588 Marcel van Dijk Burning Love Schakel no spi 112 10   21:09:46 01:20:09
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 11   21:10:42 01:21:21
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 12   21:06:14 01:22:08
87 Roel Jense Dobber II Aira 22 no spi 105 13   21:06:47 01:22:39
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 14   21:07:21 01:23:12
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   21:14:49 01:28:12
591 Peter Kommer ? Centaur no spi 111,5 16   21:19:00 01:30:49
90 Rob van der Geest Neptunus Randmeer +spi 105 17   21:17:00 01:32:23
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 22-6-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansã Marieholm IF +spi 105,5 1   21:00:06 01:11:11
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 2   21:00:41 01:11:44
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 3   21:03:44 01:13:14
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 4   21:02:46 01:13:42
807 Maarten Radar Lattja Marieholm IF +spi 105,5 5   21:04:59 01:15:48
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 6   21:08:32 01:19:11
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 7   21:11:43 01:19:12
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 8   21:11:11 01:20:10
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 9   21:11:31 01:20:51
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 10   21:07:33 01:24:14
11 Tom van Dijk Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 114 11   21:23:07 01:26:04
780 Maaike Boele FlyAway Kolibri 560 no spi 116 12   21:25:30 01:26:38
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 no spi 116 13   21:26:10 01:27:13
1 Michiel van Cranenburgh Miroka Etap 23 +spi 108 14   21:20:25 01:28:20
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 15   21:21:42 01:29:27
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 16   21:23:31 01:34:43

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy