24 aug


Wedstrijd: 24 aug
 
Klasse: Valk     Starttijd: 24-8-2022 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 1   20:21:03 00:54:25
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 2   20:21:21 00:54:43
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 3   20:22:15 00:55:35
108 Arjan Stoffels Acta Est Fabula Valk 103 4   20:22:16 00:55:35
758 Bouwe Moret Meester Prikkebeen Valk 103 5   20:22:19 00:55:38
622 Tim Ronde Spetter Valk 103 6   20:22:50 00:56:09
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 7   20:24:24 00:57:40
713 Jos de Jonge Kalebas Valk 103 8   20:25:03 00:58:18
467 Hub Sillen Blaosmeziek Valk 103 9   20:26:16 00:59:29
791 Stan Verbeek Talentenjacht Valk 103 10   20:28:22 01:01:31
 
Klasse: 1mans     Starttijd: 24-8-2022 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
250 Cees Nater fanater Finn 104 1   20:24:33 00:52:27
19 Jan van Oosteroom Finn 104 2   20:25:11 00:53:03
48 Emil Root Annapurna Finn 104 3   20:26:40 00:54:29
87 Jan Pieter Prins Merlion Finn 104 4   20:27:28 00:55:15
113 Peter vander Vliet White Swan Finn 104 5   20:27:35 00:55:22
145 Wouter van der Meer Wouterman Finn 104 6   20:28:03 00:55:49
147 Ted Duyvestijn Finn 104 7   20:28:26 00:56:11
63 Erik Meijerink Lucky Finn Finn 104 8   20:28:51 00:56:36
833 L.J. Rotteveel Finn 104 9   20:29:30 00:57:12
150 Emile van Oorschot Finn 104 10   20:29:36 00:57:18
931 Joop Elderhorst Finn 104 11   20:30:47 00:58:26
157283 Frank van Schaik Floki Laser 107 12   20:32:54 00:58:47
208433 Alexander Jansen Storbacka Ponyo Laser 107 13   20:33:57 00:59:46
199 Matthijs Knegtel Finn 104 14   20:32:19 00:59:55
47 Hans dekker Finn 104 15   20:34:15 01:01:46
167 Harco Alkema Finn 104 16   20:35:16 01:02:45
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 24-8-2022 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
7765 Lennart Koning ForeX X-99 +spi 86,5 1   20:25:40 00:58:34
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 2   20:27:20 00:58:48
10 Pieter Heerema Honalee Magic Dragon +spi 95 3 OCS3 20:29:37 00:59:13
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 4   20:27:10 01:00:18
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 86,5 5 OCS3 20:25:58 01:00:41
1409 George van Iwaarden J-Force J80 89 6 OCS3 20:28:09 01:01:30
3286 Jan Devilee Grawin Winner 950 *1,70 +spi 91,8 7   20:32:42 01:02:52
9121 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 8   20:34:30 01:03:59
801 Maarten Lucas van der Meeren Cayenne Beneteau 25+spi 91,5 9   20:33:46 01:04:13
408 Arno Boot EspriX X99 +spi 86,5 10   20:30:38 01:04:19
325 Ronald Starreveld Amare Hanse 325 no spi 95,8 11   20:38:30 01:06:17
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 12   20:40:00 01:07:43
5461 Bart Oostdam Impuls Pion no spi 98 13   20:55:32 01:22:11
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 24-8-2022 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 1   20:35:33 00:53:24
307 Anna Bertling CadYllac Yngling +spi 104 2   20:35:40 00:53:31
2066 Jaap Kuijpers Wentink Mad Hombres Efsix +spi 105 3   20:37:01 00:54:18
116 J.B. Heukensfeldt Jansen Heuking Yngling +spi 104 4   20:36:34 00:54:24
560 Laurent Declerck RS500 +spi 99 5   20:36:54 00:57:28
429 Reinout van Gelder Zuiderwindlelie Pampus 111 6   20:44:52 00:58:26
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 7   20:47:43 01:00:44
2383 Peter Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 8   20:49:56 01:02:43
878 Tjeerd van Rij en Matthijs de Langen www.RS800.nl RS800 +spi 83 9   20:32:48 01:03:37
318 Jacco Hoogenboom NED318 Yngling no spi 106,5 10   20:47:48 01:03:39
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 105 11   20:47:39 01:04:25
132 Rob van Deurzen geen Aira 22 no spi 105 12   20:47:51 01:04:37
2061 Peter Frankena Berenblauw Efsix +spi 105 13   20:51:36 01:08:11
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 14   20:54:53 01:11:19
674 Thijs Breet Tamarand Randmeer no spi 107,5 15   20:58:50 01:13:20
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 24-8-2022 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 1   20:44:23 00:56:17
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 2   20:44:45 00:56:38
6601 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 107,5 3   20:48:08 00:58:43
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 4   20:51:36 01:00:49
27 Mark Voskuil 2 Blue Klolibri 900 +spi 98 5   20:45:43 01:01:57
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 +spi 107,5 6   20:51:47 01:02:07
190 Leonard van Avesaath Code Rood Zeeton+spi 104 7   20:52:13 01:04:38
29 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 +spi 100 8   20:50:03 01:05:03
2911 Jaap Laman Vetu e Susu Tirion 21 no spi 107 9   20:56:10 01:06:30
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   21:04:10 01:13:14

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy