24 juli


Klasse: Valk     Starttijd: 24-7-2019 19:25:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
807 Jur Gaarlandt Jellah Valk 103 1   20:53:37 01:26:02
809 Jacques van Schie De zwarte doos Valk 103 2   20:54:06 01:26:30
811 Arjan Stoffels - valk 103 3   20:55:06 01:27:29
831 Bob van Poelgeest Vaartuig Valk 103 4   20:55:51 01:28:12
439 Frans Bakker Valkuil Valk 103 5   20:55:54 01:28:15
272 R. Freke Quo Vadis Valk 103 6   20:56:25 01:28:46
82 Team Maarten en Jur Avocette Valk 103 7   20:56:58 01:29:18
760 Henk Jan Moné Mister Siss Valk 103 8   20:57:11 01:29:30
845 Ronald van Asselt Betty Boop Valk 103 9   21:01:35 01:33:46
13 Peter van Riet Coppelstock Valk 103 10   21:02:08 01:34:19
758 Willem-Jan Moret & Stef van Gruythuisen Meester Prikkebeen Valk 103 11   21:03:25 01:35:33
762 Lex van Overmeire / Jeannot Kok Senang Valk 103 12   21:05:58 01:38:01
560 Team Harco en Rik Tante Mathilde Valk 103 13   21:07:19 01:39:20
467 Huub Sillen Bloasmeziek Valk 103 14   21:07:37 01:39:38
357 Valk 103 15   21:23:00 01:54:33
 
Klasse: Laser     Starttijd: 24-7-2019 19:30:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
84 Peter Peet Pietje Finn 104 1   20:33:26 01:01:00
113 Peter van derVliet White swan Finn 104 2   20:35:55 01:03:23
1008 ?? finn 104 3   20:36:11 01:03:38
149 Ted Duijvestijn Finn 104 4   20:37:15 01:04:40
11 Gijs Vrind Finn 104 5   20:40:20 01:07:38
 
Klasse: A Kajuit     Starttijd: 24-7-2019 19:35:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
6560 Peter Bisschop Dehler 28s +spi 98,5 1   20:37:58 01:03:56
339 Team Bontekoe Bontekoe Draak +spi 98 2   20:37:56 01:04:13
744 Gerton Lusink ExeJ J80 +spi 89 3   20:33:58 01:06:15
5401 Lennart Koning YenX X79 +spi 93,5 4   20:39:02 01:08:29
1409 George van Iwaarden J force J80 +spi 89 5   20:36:22 01:08:58
398 Philip de Koning Gans PiRQuadraat Draak +spi 98 6   20:43:18 01:09:41
8888888 Dennis van Gelder King Fisher Bavaria 36 +spi 93 7   20:40:22 01:10:17
34 Huib Boelhouwer Oceans of time Dehler 34 jv +spi 86,5 8   20:36:39 01:11:16
69 Ton van Beek Heureka H-boot +spi 97,5 9   20:45:05 01:11:53
67 Hans Dekker NED67 H boot +spi 97,5 10   20:45:32 01:12:20
4236 Henk Jan Visser Maxi Magic X99 +spi 87,5 11   20:39:23 01:13:35
31 Peter Vink Snoes Dehler 31 no spi 96 12   20:46:15 01:14:13
4545454 Menken Flyer 33 Flyer 33 +spi 89 13   20:42:37 01:15:58
89 Sam van Egmond Paxos First 25.7s 98,5 14   21:13:08 01:39:37
225 Pieter Huurman Volante Draak no spi 101,5 15   21:29:49 01:53:07
 
Klasse: Open Boten     Starttijd: 24-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2018 Caroline Duterloo De Damloper Efsix +spi 104,5 1   20:55:17 01:12:03
2066 Jaap Kuijpers Wentink Ellert Efsix +spi 104,5 2   20:56:44 01:13:26
365 Rob Molenkamp Toto Centaur no spi 111,5 3   21:03:15 01:14:40
679 Bas Leijen BBTOF Varuna 501 no spi 126 4   21:14:56 01:15:20
1427 Bart Querido Speedy Gonzales Efsix +spi 104,5 5   21:00:19 01:16:52
925 Corjan Bast Sophisticated Lady Spanker no spi 107 6   21:02:55 01:17:29
2389 Arnoud en Walter El Capitano Centaur no spi 111,5 7   21:16:51 01:26:52
2061 Willem Mostert Berenboot Efsix +spi 104,5 8   21:21:27 01:37:05
1 Richard Meijer Tywrap Polyvalk no spi 111,5 9   21:30:17 01:38:55
610 Rob van Deurzen Randmeer no spi 107,5 10   21:33:30 01:45:35
296 Paul Huybens Halcyon D Randmeer +spi 105 11   21:30:58 01:45:40
2383 Carla Boneschansker Vriend Centaur no spi 111,5 12   21:41:12 01:48:42
 
Klasse: Yngling     Starttijd: 24-7-2019 19:40:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
349 Kit Kattenberg Privato Yngling +spi 104 1   20:49:49 01:07:08
29 Leen Menken Lasse II Yngling +spi 104 2   20:50:05 01:07:24
350 Yngling 104 3   20:50:27 01:07:44
326 Yngling 104 4   20:51:23 01:08:38
321 Jikke de Jong NED321 Yngling +spi 104 5   20:51:58 01:09:11
337 Max van het Hooft Yngling +spi 104 6   20:52:03 01:09:17
289 Jacques Verberne Ygg - Dra - Sill Yngling +spi 104 7   20:53:22 01:10:32
312 Yngling 104 8   20:54:38 01:11:45
34 Yngling 104 9   20:54:47 01:11:54
307 Yngling 104 10   20:57:40 01:14:40
 
Klasse: B Kajuit     Starttijd: 24-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
660 Albert Gordijn Arabesque Kolibri 660 +spi 108 1   21:03:47 01:12:57
4444444 Jacqueline Baud Zazu Pointer 25 no spi 101 2   21:08:33 01:22:43
27 Mark Voskuil 2 Blue Kolibri 900 +spi 106 3   21:18:53 01:28:34
66014 Bert Pronk Pronkstuk Kolibri 660 no spi 110,5 4   21:24:42 01:30:13
13 Thijs Hoogland Polle Kolibri 660 +spi 109,5 5   21:25:54 01:32:08
28 Hans en Paulina Rohlof-Verzijden Swaen Hunter 28 no spi 109 6   21:28:22 01:34:50
11 Irene van der Lugt Hendrikus Jeanneau Flirt no spi 116 7   21:36:10 01:35:50
498 Bob van Iterson Rocketeer Kolibri 560 +spi 113,5 8   21:35:20 01:37:12
41 Walrave/Schuling Hyperion Tirion 21 +spi 103,5 9   21:26:26 01:38:01
291 Max van Dijk Solveigh Hanse 291 no spi 108,1 10   21:41:34 01:47:50
 
Klasse: Marieholm     Starttijd: 24-7-2019 19:45:00
Zeilnr Schipper Boot Kenmerk Rating Punten Finish code Finish tijd Gecorr. tijd
2642 Michel Zandbergen Yansa Marieholm IF +spi 105,5 1   20:59:05 01:10:13
117 Hanz Zwart Mission IF Possible Marieholm IF +spi 105,5 2   21:01:01 01:12:03
6477 G van der Laan Moody Blue Marieholm IF +spi 105,5 3   21:02:38 01:13:35
455 Rino van Schie Red Devil 2.0 Marieholm if +spi 105,5 4   21:05:15 01:16:03
2875 Jaap Metzlar Spica Marieholm if +spi 105,5 5   21:16:33 01:26:46
1438 Vincent de Jong Night Hawk Marieholm IF +spi 105,5 6   21:22:22 01:32:17
2889 Jan Hoogenboom Blanken-Pit Marieholm IF +spi 105,5 7   21:27:26 01:37:05

ZZW versie 4.4
Copyright 2007-2012, Gijsbert van der Linden, Infralin Consultancy